Jaunais “Wizards” prezidents dod ieskatu situācijā ar Porziņģi un sola uz Vašingtonu atvest trofeju

09/06/2023 09:16
Nokopēts
Maikls Vingers

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” jaunais basketbola operāciju prezidents Maikls Vingers savā pirmajā preses konferencē klubā pastāstīja par vienības nākotnes plāniem.

Vingers iepriekš bijis Losandželosas “Clippers” ģenerālmenedžeris, savukārt tagad viņš pārraudzīs ne tikai “Wizards”, bet arī NBA G līgas komandu Vašingtonas “Go-Go” un Sieviešu nacionālā basketbola asociācijas (WNBA) vienību Vašingtonas “Mystics”. “Tas prasīs laiku un centīsimies rīt darīt lietas labāk nekā to darījām šodien. Galu galā atvedīsim trofeju uz Vašingtonu, es tikai nevaru apsolīt kad to izdarīsim,” teica komandas jaunais basketbola operāciju prezidents.

Jaunais prezidents tāpat atklāja, ka komandas īpašnieks Teds Leonsis nepieciešamības gadījumā viņam ir devis zaļo gaismu veikt komandas pārbūvi. “Man ir visas pilnvaras pārbūvēt komandu, ja mēs to nolemjam darīt. Šobrīd vienkārši vēl neesam apsēdušies pie galda un to apsprieduši,” teica Vingers, vienlaikus norādot, ka mērķis ir čempiontituls. “”Wizards” priekšā ir gaiša nākotne, ja komanda tiks vadīta pareizi. Izveidosim komandu, kas cīnās par čempiontitulu.”

Vašingtonas komanda gaidāmajā vasarā var zaudēt divus no saviem līderiem – gan Porziņģis, gan Kails Kuzma starpsezonā var kļūt par neierobežoti brīvajiem aģentiem. Latvietis var atteikties no sava pēdējā līguma gada, kurā viņš nopelnītu 36 miljonus dolāru, kamēr līdzīga situācija arī ir Kuzmam, kurš var atteikties no garantētiem 13 miljoniem, lai izmēģinātu “savu laimi” brīvo aģentu tirgū.

“Viņiem abiem ir izvēles tiesības, tāpēc viņi var pieņemt lēmumu, vai palikt šeit vai nē. Kad būs oficiāli atļauts veikt sarunas, to arī darīsim,” par Porziņģi un Kuzmu izteicās jaunais “Wizards” prezidents. “Šobrīd man viss ir jāliek viņu rokās, lai saprastu, ko viņi domā. Viņi ir komandas līderi un nes lielu vezumu. Pazīstam viņus kā spēlētājus, bet ir svarīgi viņus iepazīt kā cilvēkus. Veiksim sarunas un tad arī zināsim, kā viņi redz komandas nākotni un ko vēlas.”

Tāpat Vašingtonas ģenerālmenedžera amatā tika apstiprināts Vils Dokinss, kurš pirms tam 15 sezonas, ieņemot dažādus amatus, pavadīja Oklahomasitijas “Thunder” vienībā. Šosezon “Wizards” ar 35 uzvarām 82 mačā ieņēma 12.vietu Austrumu konferencē un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās.

Vairāki NBA klubu vadītāji uzskata, ka “Wizards” drīzumā sāks pilnīgu pārbūvi

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.44
3.53
1.84
3.01
-
1.35
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām