Jaunākajās pārbaudēs inficēšanās ar Covid-19 konstatēta septiņiem NBA spēlētājiem

04/03/2021 18:08

Pēdējā testēšanas kārtā saslimšana ar Covid-19 noteikta septiņiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājiem, ceturtdien ziņo līga.

Kopš 24.februāra NBA pārbaudīja 456 sportistus, no kuriem septiņos gadījumos konstatēta saslimšana ar Covid-19. Visi spēlētāji, kuriem noteikta saslimšana ar vīrusu, uzreiz dodas izolācijā un tur atrodas līdz brīdim, kad līga devusi atļauju atgriezties pie komandas. Par šādiem noteikumiem iepriekš NBA vienojās ar spēlētāju asociāciju (NBPA) sadarbībā ar ASV Slimību kontroles un profilakses centru.

Iepriekšējās sezonas noslēguma turnīrā Orlando nevienam no basketbolistiem netika konstatēta inficēšanās ar Covid-19. Ceturtdien NBA paredzētas deviņas spēles, bet pēc tam sekos pārtraukums, jo nedēļas nogalē paredzēta Visu zvaigžņu spēle. NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

NBA

Pieslēgties

Dienas fokusā

22/04/2021 20:37

“Lightning” uzbrukumu centīsies apturēt Merzļikins

Gaidāmajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos spēlē pret Tampabejas “Lightning stāsies latvietis Elvis Merzļikins. Mačs sāksies plkst. 2:00 pēc Latvijas laika. #CBJ Zac Dalpe has…