Jaunie hokejisti sevi pierāda godam – labākie pret Norvēģijas izlasi

Jānis Jaks cīņā ar norvēģu hokejistu.
Foto: Andre Ringuette/HHOF-IIHF Images

Latvijas izlases hokejisti ar 4:1 panākumu pret norvēģiem noslēdza šī gada pasaules čempionātu. Latvijas valstsvienības labā par labākajiem turnīra hokejistiem tika atzīti Kristaps Sotnieks, Teodors Bļugers un Roberts Bukarts. Tomēr atzīmējām četrus jaunos hokejistus, kuri šodienas spēlē bija labākie.

– 7:33 min.

Pirmajā spēlē pret Austrijas izlasi jaunais hokejists bija iespēlēts vienā uzbrucēju trijniekā ar Miku Indraši un Lauri Dārziņu, bet ķīmija neizveidojās. Turpmākajos mačos nespēlēja tik daudz, jo šī viņam bija pirmā pieredze pasaules čempionātos. Otrajā trešdaļā uzbrucējs atdeva asprātīgu piespēli norvēģu vārtu priekšā, bet Robrts Bukarts pie ripas netika. Vienā no epizodēm Dzierkals nocīnījās pretinieku vārtu priekšā, neļaujot norvēģiem uzkundzēties.

Emīls Ģēģeris – 11:18 min.

Viens no pasaules čempionāta debitantiem sevi ļoti labi pierādīja ceturtajā virknējumā. Devās otrajā mazākuma brigādē ar Gintu Meiju, kas jaunajam hokejistam nav sveša drēbe. Labi turēja līdzi spēles tempam, nezaudēja divcīņās pie bortiem un saglabāja ripu, lai izveidotu momentus. Hokejistam ir liels potenciāls, lai uzdienētu uz augstākām maiņām. Spēles manierē atgādina Gintu Meiju.

Rihards Marenis (1+0) un (1+0)

Kāpēc liekam abus hokejistus vienā maisā? Jo iepriekšējās spēlēs jau esam atzīmējām šos spēlētājus, bet gribējām ar plusa zīmi atzīmēt arī šajā mačā. Abi hokejisti ir Latvijas izlases labākie debitanti šajā turnīrā. Marenis bija viens no labākajiem cīnītājiem valstsvienības sastāvā, bet Jaks aizvadīja tikai trīs spēles, pierādot, ka viņam varēja uzticēties jau ātrāk.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par