Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) norisinājās vairākas spēles. Vienā no tām Denveras “Nuggets” ar rezultātu 128:125 papildlaikā pārspēja Fīniksas “Suns” basketbolistus.
Uzvarētājiem lielisku statistiku iekrāja Nikola Jokičs, kuram 41 punkts, 15 atlēkušās bumbas un 15 rezultatīvas piespēles. Viņam ar 28 punktiem un 13 bumbām zem groziem palīdzēja Ārons Gordons, bet 26 punkti Džamala Mareja rēķinā. Zaudētājiem rezervists Lendrijs Šamets ar septiņiem realizētiem tālmetieniem tika pie 31 punkta, bet Deandrē Eitons sameta 22 punktus un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.
AARON GORDON DUNK OF THE YEAR CANDIDATE
NUGGETS LEAD ON ABC/ESPN 😱#NBAXmas 🎄🎁 pic.twitter.com/n0jn4qqaiX
— NBA (@NBA) December 26, 2022
Citā mačā Bostonas “Celtics” ar rezultātu 139:118 viegli apspēlēja Milvoki “Bucks”. Bostonas komandā neapturams bija Džeisons Teitums, kurš izcēlās ar 41 punktu, septiņām bumbām zem groziem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet Džeilenam Braunam 29 punkti. Zaudētājiem veiksmīgākais ar 27 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām bija Jannis Adetokunbo, bet 23 punktus un septiņas rezultatīvas piespēles pievienoja Drū Holidejs.
Vēl vienā duelī Goldensteitas “Warriors” ar 123:109 guva virsroku pār Memfisas “Grizzlies”. Uzvarētājiem ar 32 punktiem atzīmējās Džordans Pūls, bet 24 punktus guva Klejs Tompsons, kuram arī deviņas bumbas zem groziem. “Grizzlies” rindās 36 punkti, septiņas atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles Dža Moranta rēķinā.
Denveras “Nuggets” – Fīniksas “Suns” 128:125 – pagarinājumā;
Goldensteitas “Warriors” – Memfisas “Grizzlies” 123:109
Bostonas “Celtics” – Milvoki “Bucks” 139:118
Dalasas “Mavericks” – Losandželosas “Lakers” 124:115
Ņujorkas “Knicks” – Filadelfijas “76ers” 112:119
Bertāns spēles ievadā trāpa divus “trejačus”, “Mavericks” otrajā puslaikā sarauj gabalos “Lakers”
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu