Jūtas “Jazz” komanda pārliecinoši uzvar “Clippers” un kā pēdējā sasniedz NBA “play-off” otro kārtu (+VIDEO)

01/05/2017 07:53

Pateicoties drošai uzvarai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā mačā, Jūtas “Jazz” komanda svētdien kļuva par noslēdzošo izslēgšanas turnīra otrās kārtas dalībnieci.

“Jazz” komanda Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas septītajā mačā viesos ar 104:91 (24:24, 22:15, 33:24, 25:28) apspēlēja Losandželosas “Clippers”, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar rezultātu 4-3.

“Jazz” komanda tagad konferences pusfinālā tiksies ar regulārajā sezonā uzvarējušo Goldensteitas “Warriors” komandu, kas savu pirmās kārtas sēriju noslēdza jau pirmdien.

Aizvadītajā mačā uzvarētājiem ar 26 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Gordons Heivords, kamēr ar 17 punktiem atzīmējās Džordžs Hils un Deriks Feivorss, kuram bija arī 11 bumbas zem groziem.

Tikmēr “Clippers” rindās ar 24 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām izcēlās Deandrē Džordans, “double-double” savācot visās septiņās sērijas spēlēs, bet 20 punktus iemeta Džamals Kraufords.

Karjeras pēdējo maču aizvadīja pieredzējušais “Clippers” basketbolists Pols Pīrss, kura rēķinā bija seši punkti, bet jau kopš sērijas trešā mača Losandželosas komandai traumas dēļ nepalīdzēja viens no līderiem Bleiks Grifins.

“Jazz” komanda izslēgšanas turnīra pirmo kārtu pārvarējusi pirmoreiz kopš 2010.gada.

Regulārajā sezonā abas komandas izcīnīja vienādu uzvaru skaitu un pirmajās sešās šīs sērijas spēlēs neviena uzvara netika gūta ar vairāk kā astoņu punktu pārsvaru, tomēr noslēdzošajā cīņā “Jazz” otro puslaiku iesāka ar 23:9 izrāvienu, panākot 21 punkta pārsvaru un “Clippers” vairs neizdevās radīt intrigu.

Kā vēstīts, “Warriors” komanda savā konferences ceturtdaļfināla sērijā ar 4-0 apspēlēja Portlendas “Trail Blazers”. Vēl vienā Rietumu konferences pusfināla sērijā savā starpā tiksies latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio “Spurs” komanda un Hjūstonas “Rockets”.

Tikmēr Austrumu konferencē tiksies Klīvlendas “Cavaliers” un Toronto “Raptors” komandas, bet viena sērija sākās jau svētdien, Bostonas “Celtics” komandai savā laukumā ar rezultātu 123:111 (24:38, 35:26, 36:16, 28:31) apspēlējot Vašingtonas “Wizards”.