K. Valters: Porziņģis 28 gados nospēlējis astoņas spēles izlasē – viņam kaut kas Latvijai arī jāiedod

13/09/2023 15:59
Nokopēts
Kristaps Valters

Bijušais latviešu basketbolists un šobrīd par treneri strādājošais Kristaps Valters sarunā “William Hill TV” kanāla raidījumā “Laukuma līmenī” atskatījās uz aizvadīto Pasaules kausu, kā arī atzina, ka viņš vēlētos redzēt Kristapu Porziņģi valstsvienības sastāvā.

Jāatgādina, ka Latvijas izlase savā debijas Pasaules kausā spēja izcīnīt piekto vietu. Valters par Latvijas izlases labāko spēlētāju aizvadītajā PK atzina Artūru Žagaru, par otro labāko – Andreju Gražuli, bet dalītā trešajā un ceturtajā vietā viņš ierindoja Rolandu Šmitu un Rodionu Kurucu. “Slavēt varētu visu komandu, bet Žagars bija tas, kurš izcēlās,” atzina Valters, vienlaikus izceļot galveno treneri Luku Banki. “Šie spēlētāji bez viņa nebūtu. Ja, piemēram, runājam par Žagaru, tad Luka viņam iedeva pārliecību.”

“Tāds čempionāts, kāds bija mūsu izlasei, ir vienkārši fenomenāls. Ceru, ka piektā vieta ir tikai sākums, bet kaut ko tādu atkārtot nebūs viegli. Šai izlasei gan iespēja ir to paveikt. Ceru, ka sastāvs un treneru kolektīvs paliks uz olimpisko kvalifikāciju un “EuroBasket 2025″,” pauda Valters, atzīstot, ka viņš valstsvienības rindās vēlētos redzēt Porziņģi. “Vēl mēs gaidām mūsu “torni”, “vienradzi”, lai viņš beidzot būtu sastāvā. Viņš 28 gados nospēlējis astoņas spēles izlasē – nu viņam kaut kas Latvijai arī jāiedod. Saprotu, ka NBA, miljoni, kontrakti – viss kārtībā, tu esi izsities, – bet iedod Latvijas izlasei! Mēs to ļoti gaidām,” pauda Valters.

LBS mājaslapā pieejamā informācija liecina, ka Porziņģis pieaugušo izlasē nospēlējis 12 mačus, no tiem deviņi oficiālos turnīros un vēl trīs bija pārbaudes spēles.

Komentāri

 • Anonymous
  14/09/2023 00:14

  Nu redziet tā. Tas taču katram ir skaidri redzams, ka tik gara auguma spēlētāji ir ar nepareizām rokām un kājām, bet izmanto tikai auguma priekšrocības. Porziņģis nekad nebūs drošs pamatsastāva spēlētājs savas veselības dēļ. Brīnos kāpēc ar viņu slēdz miljonu līgumus. Žagars ir trīsreiz drošāks.

 • Anonymous
  14/09/2023 08:18

  Valter neaizmirsti ka Kp palidzeja tur tikt pirmkart .. un tad gudri dirs

 • Anonymous
  14/09/2023 12:46

  Un kada jega butu no kristapa tai laukuma? Speles stils butu daudz savadaks un ap kristapu!

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām