Kādreizējais krievu futbola spīdeklis spēles laikā piekauj tiesnesi (VIDEO+FOTO)

Romāns Širokovs
Romāns Širokovs | Foto: UEFA

Kādreizējais krievu futbola spīdeklis amatieru līgas spēles laikā piekāvis tiesnesi, jo viņš nepiešķīra 11 metru sitienu, kuram pēc Širokova domām bija jābūt.

Širokovs pārmeta tiesnesim šādu lēmumu, par ko saņēma sarkano kartīti. Viņš uzreiz izdarīja sitienu pa tiesneša seju un līdzko viņš nokrita, tā arī iespēra viņam.

Cietušais tiesnesis Ņikita Dančenko plāno doties uz policiju ar iesniegumu, kā arī uzskata, ka viņa tiesneša karjera varētu būt galā, jo Širokovam ir “pārāk daudz sakaru” Krievijas futbolā.

Širokovs esot atvainojies tiesnesim, taču viņš pēc šī incidenta zaudējis darbu medijā “Match TV”, kur darbojās kā futbola eksperts.

39 gadus vecais Širokovs pēc karjeras beigām darbojies arī kā Maskavas “Dynamo” komandas ģenerāldirektora vietnieks. Šo darbu viņš pameta pirms gada. Tāpat viņš brīvajā laikā spēlē futbolu amatieru līmenī.

Širokovam ir 57 spēles nacionālajā izlasē, kuru laikā viņš guvis 13 vārtus. Klubu līmenī viņš pārstāvējis tikai Krievijas klubus, 201 spēli aizvadot Sanktpēterburgas “Zenit” sastāvā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par