Kāds tēvs, tāds dēls – leģendārā Holifīlda atvase iespaidīgi debitē profesionālajā boksā

Evans Holifīlds, sportazinas.com
Evans Holifīlds | Foto: Sporting News

Leģendārā boksera Evandera Holifīlda dēls iespaidīgi debitējis profesionālā boksa apritē otrajā pusvidējā svara kategorijā (līdz 69,9 kilogramiem). Zīmīgi, ka viņš, tāpat kā tēvs (1984. gadā) profesionālajā boksā debitēja novembra mēnesī.

22 gadus vecais Holifīlds nepilnu 20 sekunžu laikā tika galā ar savu pretinieku Niku Vinstedu. Viņš cīņu sāka ļoti aktīvi un enerģiski, dodoties ātros uzbrukumus. Tā rezultātā tiesneši ļoti ātri piešķīra viņam uzvaru ar tehnisko nokautu.

Cīņas komentētāji gan atzina, ka 21 gadu vecajam Vinstedam vajadzēja dot iespēju turpināt dueli. Viņam tas bija otrais zaudējums tikpat karjeras cīņās.

Evana tēvs karjeras laikā izcīnīja 44 uzvaras un piedzīvoja desmit zaudējumus. Karjeras laikā viņš divreiz spējis uzveikt boksa “dūzi” Maiku Taisonu, bet ar citu boksa leģendu Lenoksu Lūisu viņš vienreiz cīnījies neizšķirti un vienreiz zaudējis.

Holifīlda otrais duelis ar Taisonu izpelnījas plašu uzmanību visā pasaulē, jo Holifīlds šo cīņu uzvarēja pēc Taisona diskvalifikācijas, kurš to izpelnījās tādēļ, ka dueļa laikā nokoda daļu no Holifīlda auss.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par