Kalve turpinās spēlēt Zviedrijā

Ernests Kalve, sportazinas.com
Ernests Kalve | Foto: Michaela Ericzén/arkiv

Latvijas basketbolists un treneris Andris Kehris Šēpingas basketbola klubā “Stars” aizvadīs vēl vienu sezonu, vēsta kluba tīmekļa vietne.

Klubs otrdien ziņo, ka “daudzpusīgais un pieredzējušais uzbrucējs no Latvijas Kalve ir gatavs vēl vienai sezonai ar “Stars””.

Klubs atzinīgi izsakās par 33 gadus veco basketbolistu, minot, ka viņš ir populārs gan skatītāju, gan komandasbiedru vidū, pateicoties savam spēles stilam un upurējoties komandas labā.

“Ar ievērojamu pastāvību un kvalitāti, kas piemīt Ernijam, viņš dod ieguldījumu ne tikai mača laikā, bet arī treniņos un ģērbtuvēs. Ir redzams, ka viņš ir īsts profesionālis,” saka kluba preses pārstāvis Stefans Stālmalms.

“Esmu patiesi priecīgs un gaidu, ka atgriezīšos Šēpingā,” priecīgs par atkalredzēšanās iespēju ar klubu ir Kalve. “Gribu dot labumu komandai un to darīšu ar tādu pašu apņēmību un enerģiju kā pagājušajā gadā, cerams, vēl vairāk.”

“Ernesta atgriešanās garantē kvalitāti un profesionalitāti. Šis ir puisis, kurš sevi visu atdod komandai gan treniņos, gan mačos,” apmierināts ir arī kluba galvenais treneris Panajotis Nikolaidis. “Mēs arī zinām, ka viņš mums sniegs gūtos grozus un fizisku spēli aizsardzībā. Tā kā šoreiz Kalve būs kopā ar mums no paša sezonas sākuma, mēs viņu varēsim izmantot vairākās pozīcijās. Es kopā ar visu personālu esmu ārkārtīgi priecīgs par Kalves līguma pagarinājumu.”

Kalve profesionālā basketbolista karjeru uzsāka 2004./2005.gada sezonā “Falco”/”Ķeizarmežs” sastāvā.

Nākamajā gadā viņš pārcēlās uz Trevīzo “Benetton”, kuras sastāvā kļuva par Itālijas čempionu.

Vēlāk basketbolists ir spēlējis gan Latvijas komandās, gan Vācijas, Turcijas, Itālijas, Ungārijas, Zviedrijas, Rumānijas un Igaunijas vienībās, “Stars” pievienojoties sezonas vidū 2019.gadā.

Jau maijā par dalību klubā arī nākamajā sezonā vienojās viens no vienības treneriem latvietis Andris Kehris.

Klubs ir gandarīts par pagarināto līgumu 2020./2021.gada sezonai: “Andris pagājušajā gadā ir bijis nozīmīgs papildinājums mūsu komandas treneru kolektīvam. Viņš ir paveicis arī labu darbu ar mūsu otrās divīzijas attīstības komandu, un mēs esam priecīgi, ka spējām viņu noturēt klubā.”

“Esmu priecīgs turpināt strādāt klubā,” kluba vietnē saka Kehris, kurš uzsver, ka novērtē līdzjutēju kaisli un treneru personālu, īpaši izceļot galvenā trenera Panajota Nikolaida pieredzi un kompetenci.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par