Kārtējais skandāls Grieķijas futbolā – PAOK īpašnieks laukumā izskrien bruņojies!

Grieķijas futbola Superlīgas komandas Saloniku PAOK odiozais īpašnieks Ivans Savidi atkal izcēlies negatīvā veidā. Krievu izcelsmes uzņēmējs bija tik ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbu mačā ar Atēnu AEK, ka pēc neieskaitītiem vārtiem nolēma izskriet laukumā. Pie tam, tika ievērots ka Savidi ir bruņojies ar šaujamieroci.

Savidi un PAOK līdzjutēji bija neapmierināti, ka spēles tiesnesis neieskaitīja vārtu guvumu pašās mača beigās. Vārtu guvums PAOK komandai būtu atnesis uzvaru. Sākotnēji vārtu guvums tika ieskaitīts, bet pēc brīža atcelts, jo tiesneša asistents konstatēja aizmugures stāvokli. PAOK komanda atteicās turpināt spēlēt, bet laukumā izskrēja arī rezervisti, treneri un komandu funkcionāri.

Zīmīgi, ka spēle tika pārtraukta, bet pēc divām stundām spēles galvenais tiesnesis paziņoja, ka PAOK vārtu guvums ir jāieskaita un aicināja abas komandas doties laukumā, lai nospēlētu atlikušo laiku. Šoreiz jau viesi no Atēnām nevēlējās doties laukumā, to pamatojot ar nepietiekamu drošību.

 

Jau iepriekš PAOK komanda nonāca mediju uzmanības krustugunīs, kad tika atcelta līgas spēle pret Pireju “Olympiacos”. Pirms cīņas ar Grieķijas čempioniem, kāds PAOK līdzjutējs laukumā raidīja kases aparātu čeku rulli, kas trāpīja pa seju “Olympiacos” vienības galvenajam trenerim Oskaram Garsijam, kurš tika nogādāts slimnīcā. Treneris zaudēja vairākus zobus, bet spēle tika atcelta.

PAOK līdzjutēji un arī komandas galvenais treneris Razvans Lučesku pretiniekus nosauca par gļēvuļiem. PAOK par šādu līdzjutēju izgājienu tika sodīta ar 30 000 eiro sodu, bet divas mājas spēles nāksies aizvadīt bez līdzjutēju klātbūtnes.

PAOK īpašnieks iesniedza apelāciju, bet tieši pirms spēles ar AEK arī tika saņemta atbilde – līdzjutēji drīkstēs doties uz stadionu atbalstīt savu komandu. Tiesa, tas notika tikai pāris stundas pirms spēles sākuma, kas nozīmēja, ka Atēnu komandas fani laikā nespēja nokļūt līdz Salonikiem.

Saprotams, ka Grieķijas futbola vadība vairs ar minimāliem sodiem PAOK komandu nesodīs un tiks pieņemti stingrāki mēri.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar