Latvijas sporta sabiedrība sociālajā vietnē “Twittter” paudusi neizpratni par “Trīs zvaigžņu balvas” ceremoniju, kurā sestdien kā 2022.gada Latvijas labākie sportisti attālināti balvas saņēma daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs un pludmales volejboliste Tīna Graudiņa.
Vislielāko sašutumu radīja daiļslidotāja Vasiļjeva uzvara 2022.gada Latvijas labākā sportista nominācijā. Tiek pausts viedoklis, ka labākā sportista balvai bija citi daudz piemērotāki kandidāti, piemēram, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kristaps Porziņģis, kurš aizvada vienu no savām statistiski veiksmīgākajām sezonām pasaules spēcīgākajā basketbola līgā.
Vasiljevs > Porzingis
Ja ne kamanas, tad slidas!!! 😂 cilvēki, kas ar mums nav tā?! Vienkārši kaut kāds pizdec 🤡🤡🤡— Jurijs Žigajevs (@jzigajev) January 14, 2023
Kas jāizdara Porzingim lai kļūtu par labāko Latvijas sportistu? Tikai nepareizas atbildes 😂
— Jurijs Žigajevs (@jzigajev) January 14, 2023
Lavijā ir vārnu sindroms, jādabū kaut kāda medaļa, kaut šokolādes par pilnīgi jebkādu notikumu, galvenais, lai ir medaļa un spīd. Super!
— Niks Gaigalietis (@nix_gaigalietis) January 14, 2023
Citi tikmēr piedāvā balvu neuztvert nopietni.
Aicinu neņemt vispār nopietni to balvu, es tā esmu izdarījis. Būs vieglāk prātam! 🙂 https://t.co/Ymt8n7fWyu
— Niks Gaigalietis (@nix_gaigalietis) January 14, 2023
Leiši par mums varēs ierēkt.. https://t.co/S8yJTv8HkL
— Ģenerālis AI (@GeneralisAi) January 14, 2023
#TrīsZvaigžņubalva sportā 2022. Muzikālais līmenī, nominācijas un balvas tiek pasniegtas, līdz kulminācijai gada sportistam & tad – Denis Vasiļjevs, gaidīju, ka Renārs joko, nekā, jāpieņem..
— Lauris (@laurisbracka) January 14, 2023
Nevaru sagremot Trīs Zvaigžņu balvu. Būšu skarbs – izskatās pēc reāla sūda. Gada Balva sportā, tomēr bija sešas pēdas labāks formāts un izpildījums!
— Yes We Can (@pulks) January 14, 2023
Tāpat tiek pievērsta uzmanība, ka deviņu balvu ieguvēji tika noskaidroti balsojumā, kurā kopējo rezultātu veidoja līdzjutēju balsojums (50% no rezultāta), sporta organizāciju nenominēto sportistu (25% no rezultāta) un sporta žurnālistu (25% no rezultāta) balsojums, kamēr vēl piecu balvu ieguvējus izraudzījās speciāla žūrija un vērtētāji. Līdz ar to Vasiļjeva uzvarā labākā sportista nominācijā lielu lomu nospēlējis tieši līdzjutēju un nenominēto sportistu balsojums, kurā daiļslidotājs bija favorīts.
Sportists: Vasiļjevs.
Par KP balsoja 9 no 11 žurnālistiem, taču viņš palika otrais fanu un sportistu balsojumā. DV abos pirmais.
Vasiļjevs (1. vieta faniem, 2. vieta žurnālistiem, 1. vieta sportistiem),
Porziņģis (2-1-2),
Aparjods (3-2-5),
Lomažs (4-4-3),
M. Dukurs (5-4-3).— Agris Suveizda (@AgrisSuveizda) January 14, 2023
Vairāk par gadu desmitu brīnos par tiem, kas to rīko un sadomā, vēl vairāk par tiem , kas balso, piedalās žūrijā un pat apmeklē pasākumu …vairs neorientējamies …
— Māris Rīmenis (@MekijsNazis) January 15, 2023
“Trīs zvaigžņu balvas” Latvijas labākajiem sportistiem saņem Vasiļjevs un Graudiņa
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu