KHL apskatnieks: No Gudļevska daudz gaidīja, bet Salāks līdz šim ir pilnībā izgāzies

Krievijas medija Championat hokeja apskatnieks Jegors Ļitavors paudis savu viedokli par šīs Kontinentālās hokeja līgas () sezonas vārtsargiem, kuri sevi līdz galam tā arī nav pierādījuši. 

Topā iekļauti tādi vārtsargi, kā Anderss Lindbeks (Ņižņijnovgorodas “Torpedo”), Kristers Gudļevskis (brīvais aģents), Iļja Konovalovs (Jarsolavļas “Lokomotiv”), Dmitrijs Šikins (“Sochi”), Ņikita Bespalovs (Maskavas “Spartak”), Anti Niemi (Helsinku “Jokerit”), (Rīgas “Dinamo”). 

Kā zināms, 27 gadus vecais Gudļevskis sezonu iesāka Rīgas “Dinamo” rindās, tomēr pēc neveiksmīgā sezonas sākuma līgums ar hokejistu tika lauzts. Latvijas kluba rindas papildināja 26 gadus vecais krievu vārtu vīrs Andrejs Makarovs un 32 gadus vecais čehs Aleksandrs Salāks. 

Par bijušo Rīgas “Dinamo” vārtsargu Gudļevski Ļitavors izteicies: “No Gudļevska gaidīja, ka viņš kļūs par stabilu pirmo numuru rīdzinieku vārtos. Pērn viņš aizvadīja labu sezonu, taču šosezon kaut kas neizdevās.” 

“Kopumā “Dinamo” problēmas varētu norakstīt uz briesmīgu spēli aizsardzībā, taču arī vārtsargu spēle nav bijusi veiksmīga. Gudļevskis tika uzskatīts par vienu no perspektīvākajiem Latvijas jaunajiem vārtsargiem, taču tagad viņš ir bez komandas,” turpināja apskatnieks. 

Salāka darbošanos “Dinamo” aprakstīja apskatnieks: “Salākam vajadzēja būt pirmajam numuram “Dinamo” vārtsargu līnijā, taču viņš ir izgāzies. Jau pērn no viņa tika gaidīts daudz vairāk “Lokomotiv” rindās… Vai tas ir īslaicīgs kritums? Konkrētas atbildes nav, taču ir skaidrs, ka Rīgas komanda naudu viņa dēļ nav žēlojusi.” 

Šajā sezonā “Dinamo” vārtos Gudļevskis stājās deviņās spēlēs, caurmērā atvairot 86,3 procentus sāncenšu metienu, bet savos vārtos ielaižot vidēji 3,45 ripas spēlē. Tikmēr Salāks rīdzinieku rindās aizvadījis vien divas spēles, kuru laikā vidēji mačā ielaidis 5,51 vārtus un atvairījis tikai 82% metienu. 

Kā zināms, tad Salāks līdz pievienošanās brīdim Rīgas “Dinamo” vienībai bija bez līguma un jaunajai KHL sezonai gatavojās dzimtenē. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par