KHL “insaideris”: “Dinamo” savas problēmas sāks risināt nākamnedēļ

Juris Savickis, sportazinas.com
Juris Savickis | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () eksperts Aleksejs Ševčenko uzzinājis, ka Rīgas “Dinamo” komanda “savas problēmas” sāks risināt nākamajā nedēļā.

Jau ziņots, ka visas 23 komandas, tostarp “Dinamo” pieteikušās dalībai nākamās sezonas KHL čempionātā, taču galīgais dalībnieku sastāvs vēl tiks apstiprināts direktoru padomē. Rīdziniekiem 16. jūlijā paredzēts treniņnometnes sākums Rīgā, kas ilgs līdz 30. jūlijam, bet 14. jūlijā būs “Dinamo” hokejistu medicīniskās pārbaudes.

Šādu informāciju publicējusi KHL, tomēr “Dinamo” joprojām nav nedz treneru korpusa, nedz sastāva. Iepriekš krievu medijos cirkulēja informācija, ka “Dinamo” budžets ir apstiprināts, tomēr oficiāli vienība to vēl nav izziņojusi

“23 klubi piedalīsies turnīrā nākamsezon, bet Rīgas “Dinamo” un Maskavas apgabala “Vityaz” savas problēmas sāks risināt nākamnedēļ,” savā “Telegram” kanālā raksta Ševčenko.

Tāpat nav skaidrības, kā “Dinamo” uzņems krievu klubus nākamajā regulārajā sezonā. Šonedēļ KHL televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds jau izteicās, ka diez vai “Dinamo” būtu apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā.

“Komandām, kas nav no Krievijas, ir cerība, ka problēmas, kas saistītas ar ceļošanu, tiks atrisinātas valstiskā līmenī,” raksta Ševčenko.

“Vityaz” ir parādā saviem spēlētājiem par trīs mēnešiem. Maskavas apgabala kluba ģenerālmenedžeris Igors Varickis skaidroja, ka iemesls esot tehniskās problēmas, taču Ševčenko norāda, ka situācija joprojām nav atrisināta. Kaspara Daugaviņa pārstāvētā kluba dalība nākamās sezonas KHL čempionātā ir zem jautājuma zīmes.

Lielākā daļa KHL komandu sastāvus jau ir nokomplektējušas, bet “Dinamo” līgumi uz nākamo sezonu ir vien dažiem hokejistiem, liecina datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par