Ķibermanis pirmajā braucienā sasniedz lielāko ātrumu un PK posmā izcīna piekto vietu

Oskars Ķibermanis, Matīss Miknis, sportazinas.com
Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis | Foto: IBSF

Latvijas bobsleja divnieku ekipāža /Matīss Miknis sestdien Kēnigszē trasē Pasaules kausa sestā posma sacensībās ierindojās piektajā vietā, bet /Dāvis Spriņģis ieņēma 15.vietu.

Pirmajā braucienā Ķibermanim un Miknim ar sesto numuru izdevās izdevās izcīnīt sesto vietu, no līderiem vāciešiem Frančesko Frīdriha un Torstena Margisa atpaliekot 0,39 sekundes. Otra Latvijas ekipāža Bērziņš/Spriņģis startēja piecpadsmitie un ieņēma 13.vietu 0,66 sekundes aiz vāciešiem.

Otrajā braucienā Ķibermanis teicami nobrauca, startā vēl ātrāk iestumjot bobu, un pēc ceturtā laika braucienā pakāpās par vienu vietu uz augšu, no uzvarētāja vācieša Frančesko Frīdriha ekipāžas summā atpaliekot par 0,66 sekundēm.

Bērziņš ar Spriņģi otrajā braucienā ierindojās 14.vietā, bet summā atkāpās uz 15.vietu 1,26 sekundes aiz uzvarētājiem.

Otro vietu ieņēma Kēnigszē trase vienmēr labi braucošā kanādieša Džastina Kripsa ekipāža, kas Frīdriham zaudēja 0,51 sekundi. Trešie bija vācieši ar pilotu Niko Valteru, kas kanādiešiem piekāpās 0,02 sekundes.

Sacensībām bija pieteikušās 26 ekipāžas, bet Monako sportisti uz starta neizgāja.

Ķibermanis Laplaņas posmā sastiepa kājas muskuli, tāpēc pirms nedēļas Īglsā viņš startēja, sēdot kamanās, un ieņēma 24.vietu, kamēr Bērziņam posmā bija desmitā pozīcija.

Svētdien Kēnigszē trasē notiks sacensības četriniekiem.

Eiropas kausa apritē šosezon startē Latvijas titulētākais pilots Oskars Melbārdis. Šobrīd nav zināms, vai viņš šajā sezonā atgriezīsies Pasaules kausa posmos.

Sezonas turpinājumā februāra ievadā būs posms Sanktmoricā, bet mēneša vidū ledusrenes sportisti cīnīsies Siguldā, kur dalīs arī Eiropas čempionāta medaļas četrās disciplīnās, izņemot bobsleja četriniekus, kuri par Vecā kontinenta godalgām cīnījās Vinterbergā. Sezona noslēgsies februāra beigās/marta sākumā ar pasaules čempionātu Altenbergā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par