Kirjosam par atkārtotiem pārkāpumiem kortā draud iespaidīga vairāku spēļu diskvalifikācija

Niks Kirjoss, sportazinas.com
Niks Kirjoss | Foto: Minas Panagiotakis/Getty Images/AFP

Tenisa profesionāļu asociācija (ATP) austrālietim Nikam Kirjosam par kārtējo ālēšanos kortā piespriedusi 16 nedēļu diskvalifikāciju, kas stāsies spēkā, ja viņš pusgada laikā atkārtoti pārkāps noteikumus.

Kirjoss Sinsinati turnīra otrās kārtas mačā apvainoja spēles tiesnesi, salauza divas raketes un bez atļaujas izmantoja tualetes pārtraukumu. Turklāt pēc tam viņš ATP nosauca par korumpētu organizāciju.

Tiesa, vēlāk skandalozais tenisists sociālajos tīklos paziņoja, ka izvēlējies nepareizos vārdus un gribējis norādīt uz dubultajiem standartiem organizācijā.

Austrālietim jau augustā tika piespriests 113 000 ASV dolāru (101 700 eiro) naudas sods par nepiedienīgu uzvedību Sinsinati turnīrā, taču tagad viņš saņēmis papildu sodu.

Viņam tagad būs jāiziet sešu mēnešu probācijas programma. Ja tās laikā vēlreiz tiks pārkāpti noteikumi, sekos 16 nedēļu diskvalifikācija un būs jāmaksā vēl 25 000 dolāru sods.

Kirjosam programmas ietvaros sezonas laikā būs jāsaņem atbalsts no psihologa, bet starpsezonā jāstrādā pie savas uzvedības kontroles.

Austrālijas pirmā rakete pagājušajā nedēļā Leivera kausā guva atslēgas kaula savainojumu, kā dēļ viņš nepiedalīsies turnīros Āzijā. Visticamāk, sezona viņam jau ir beigusies.

Savā spēlētāja karjerā ranga 27.numurs vairākas reizes saņēmis sodu par savu uzvedību kortā, bet 2016.gadā pēc ālēšanās Šanhajas turnīrā viņš tika diskvalificēts uz dažām nedēļām.

Karjeras laikā viņam ir izcīnīti seši ATP tituli, no kuriem divi gūti šogad.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par