Kļičko: Bahs kalpo Krievijas interesēm

29/03/2023 13:26
Nokopēts
Volodimirs Kļičko

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidents Tomass Bahs kalpo Krievijas interesēm, par Baha priekšlikumu atjaunot sportistu no Krievijas un Baltkrievijas dalību starptautiskajās sporta sacensībās saka olimpiskais čempions boksā ukrainis Volodimirs Kļičko.

Otrdienas vakarā savā “Twitter” kontā bijušais pasaules čempions smagajā svarā un 1996.gada olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvējs Kļičko nosauca SOK lēmumu par “nepareizu karogs”. “Bahs kalpo Krievijas krāsām un interesēm,” viņš teica. “Šis lēmums  saindē olimpisko garu un ir kā šis karš – absurds.”

Jau ziņots, ka SOK otrdien ierosināja atjaunot sportistu no Krievijas un Baltkrievijas dalību starptautiskajās sacensībās, viņiem startējot kā neitrāliem atlētiem. Abu valstu sportistiem kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā ir aizliegts piedalīties lielākajā daļā pasaules sporta pasākumu. Priekšlikums nav spēkā komandu sporta veidos, bet lēmums par Krievijas un Baltkrievijas sportistu dalību nākamā gada Parīzes olimpiskajās spēlēs vēl nav pieņemts.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām