“Knicks” leģenda šokēts par Duranta un Ērvinga izvēlēm: Godīgi sakot, tas bija negaidīti

Volts Freizers, sportazinas.com
Volts Freizers | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” leģenda ir šokēts par līgas zvaigžņu Kevina Duranta un Kairija Ērvinga izvēlēm šajā starpsezonā.

Jau ziņots, ka abi spīdekļi izvēlējās pārstāvēt citu Ņujorkas komandu Bruklinas “Nets”, nevis tās “lielo brāli” – “Knicks”.

“Protams, “Knicks” vēlējās pievienot sastāvam superzvaigznes, bet tas neizdevās,” medijam SNY sacīja 74 gadus vecais Freizers. “Taču man patīk spēlētāji, kurus ieguvām, jo viņi ir ļoti talantīgi, tomēr būs svarīgi, lai jaunie spēlētāji ir gatavi cīņai NBA laukumos.”

“Biju šokēts par Duranta un Ērvinga izvēlēm,” turpināja leģendārais basketbolists. “Ja godīgi, es to negaidīju un nedomāju, ka arī kāds cits tam bija gatavs. Jau no paša sākuma bija runas, ka viņi spēlēs “Knicks” un šī situācija apliecina, ka nekad nevar zināt patiesos spēlētāju nodomus. Komandai joprojām ir iespējas iegūt “lielus vārdus” 2020. gada vasarā, tādēļ nevaru neko pārmest vadībai.”

Freizers neuzskata, ka “Nets” ar Durantu, kuram traumas dēļ nākamā sezona būs jāizlaiž, un Ērvingu sastāvā ir reāla pretendente uz NBA čempiontitulu. “Atcerieties, kad viņi ieguva Kevinu Gārnetu un Polu Pīrsu? Tas nenostrādāja. Līdz ar to nav nekādas garantijas, ka arī šoreiz viss būs tā, kā plānots. Neskatoties ne uz ko, domāju, ka “Knicks” joprojām ir lielākā komanda Ņujorkā.”

Freizers arī paudis sašutumu, ka superzvaigznes (Entonijs Deiviss un Kavai Lenards) iepriekš pieprasīja maiņas. “Nedomāju, ka tas līgai nāk par labu. Zvaigznēm šobrīd ir vara pašiem izvēlēties, kur un ar ko spēlēt un līdz ar to zūd drafta jēga.”

Šogad NBA draftā “Knicks” ar trešo numuru ieguva daudzsološo uzbrucēju Rovanu Beretu. “Viņš ir radošs spēlētājs. Vasaras līga Beretam iesākās neveiksmīgi, taču pēc tam viņš spēja demonstrēt labāku sniegumu. Domāju, ka Berets būs laba līmeņa spēlētājs.”

Freizers “Knicks” komandu pārstāvēja no 1967. līdz 1977. gadam. Pēc tam viņš vēl līdz 1980. gadam uzspēlēja Klīvlendas “Cavaliers” rindās, bet tad karjeru noslēdza. Freizers ir divkārtējs NBA čempions un septiņkārtējs Zvaigžņu spēles dalībnieks. 825 karjeras spēlēs NBA viņš guva vidēji 18,9 punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par