“Kraken” paplašināšanās draftā izvēlēto vārtsargu aizmaina atpakaļ uz “Capitals”

29/07/2021 09:04

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubi Sietlas “Kraken” un Vašingtonas “Capitals” veikuši maiņas darījumu, kā rezultatā čehu vārtsargs Viteks Vanečeks nonācis Vašingtonā, komandā, kurā viņš bija pirms nesenā līgas paplašināšanās drafta.

25 gadus veco Vanečeku “Kraken” no “Capitals” vienības izvēlējās paplašināšanās draftā, bet tagad kopā ar 2023. gada drafta otrās kārtas izvēli vēlreiz nonācis “Capitals” sastāvā. Jau vēstīts, ka paplašināšanās draftā “Kraken” savām rindām piesaistīja 30 hokejistus. Pirms tam katrs klubs izveidoja aizsargāto hokejistu sarakstu, tajā pēc izvēles iekļaujot vienu vārtsargu un astoņus laukuma spēlētājus, vai arī vienu vārtsargu, trīs aizsargus un septiņus uzbrucējus.

Vanečeks aizvadītajā sezonā piedzīvoja savu debiju pasaules spēcīgākajā līgā. Vašingtonas kluba rindās viņš vārtus sargāja 37 regulārā čempionāta spēlēs, kuru laikā atvairīja 90,8% metienu, vidēji ielaižot 2,69 ripas, bet vienā “play-off” mačā viņš tika galā vien ar 75% pretinieku metieniem. “Capitals” vārtsargu NHL draftā ar kopēju 39. numuru izvēlējās 2014. gadā.

“Kraken” par pilntiesīgu NHL komandu kļuva aprīļa beigās. 2018.gada decembrī tika lemts, ka Sietlas “Kraken” 2021./2022.gada sezonā kļūs par NHL 32.vienību. Iestāšanās maksa līgā šai vienībai bija 650 miljoni dolāru un pavasarī klubs veica pēdējo iemaksu. Sietlas vienība 2021.gada paplašināšanās draftā varēja izvēlēties pa vienam hokejistam no 30 NHL komandām, izņemot līdz šim jaunāko NHL vienību Vegasas “Golden Knights”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….