Krastiņa vadītie Ukrainas volejbolisti svin uzvaru pret horvātiem arī Zelta līgas otrajā spēlē

27/05/2022 09:30
Nokopēts
Uģis Krastiņš

Latvijas trenera Uģa Krastiņa vadītā Ukrainas izlase Eiropas Zelta līgas turnīru volejbolā Horvātijas pilsētā Varaždinā iesākusi ar divām uzvarām, ceturtdien, tāpat kā dienu iepriekš, pieveicot Horvātiju četros setos. Ukrainas izlase ceturtdien izbraukumā pieveica Horvātiju ar 3-1 (25:23, 20:25, 25:20, 25:17).

Uzvarētāju labā 19 punktus guva Oļehs Plotņickis, 13 punktus – Iļja Kovaļovs. Mājiniekiem pa 16 punktiem guva Marko Sedlačeks un Petars Džirličs, četrus no tiem sakrājot blokā. Krievijas iebrukuma dēļ Ukrainā Ukrainas izlase pasaules čempionātam gatavojas Polijā un abas spēles ar Horvātiju aizvadīja viesos. Jau ziņots, ka arī trešdien Varaždinā Ukraina bija pārāka četros setos.

28. un 29.maijā Ukraina divas spēles aizvadīs Spānijā ar šīs valsts izlasi. Jau ziņots, ka trešdien pirmo spēli Eiropas Zelta līgā Beļģijas pilsētā Ālstā, kur aizvadītajā sezonā spēlēja Latvijas valstsvienības diagonālais spēlētājs Renārs Jansons, aizvadīja arī Latvijas izlase, piekāpjoties mājiniekiem ar 0-3 (16:25, 25:27, 16:25).

Sestdien Latvijas izlase Liepājā aizvadīs cīņu ar Igaunijas vienību, 1.jūnijā turpat spēlēs ar Čehiju, 4.jūnijā ar Čehiju tiksies viesos, 8.jūnijā spēlēs Igaunijā, bet grupu turnīru beigs 11.jūnijā Daugavpilī.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām