Krievijā spēlējošie somu hokejisti nedrīkstēs pārstāvēt valstsvienību nākamajā sezonā

02/05/2022 16:52
Nokopēts
Miro Āltonens

Somijas hokeja federācija paziņojusi, ka nākamajā sezonā tie hokejisti, kuri spēlēs Krievijā jeb Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), nedrīkstēs pārstāvēt nacionālo izlasi.

Vakar Jekaterinburgas “Avtomobilist” izziņoja līgumu noslēgšanu ar vairākiem somu hokejistiem – uzbrucējiem Miro Āltonenu, aizsargu Jurki Jokipaku un vārtsargu Juhu Metsolu. Komentējot šos darījumus, Somijas valstsvienības ģenerālmenedžeris Jere Lehtinens norādīja, ka Āltonens Krievijā nespēlēs, un līgums tiks lauzts tuvākajā laikā. Tāpat kļuva zināms, ka drīz kontraktu lauzīs ar Metsola.

Tikmēr šodien Somijas hokeja federācijas mājaslapā parādījās oficiāls paziņojums. “Pozīcija ir tāda, ka hokejisti, kuri spēlēs Krievijā, nākamsezon nevarēs pārstāvēt izlasi,” teikts organizācijas mājaslapā.

Jau vēstīts, ka arī Latvijas hokejisti, kuri nākamsezon spēlēs Krievijā, nevarēs pārstāvēt nacionālo valstsvienību. Komentāru par to sniedza arī Mika Indraša aģents, norādot, ka viņa klients ir likumpaklausīgs pilsonis un vienīgais variants viņa gadījumā ir spēlēt kādā no Eiropas līgām. Iepriekš ziņots, ka šo sezonu uzbrucējs noslēdza Šveicē.

Indraša aģents atklāj hokejista nākotnes plānus

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
1.33
-
2.85
3.6
-
1.22
1.2
-
3.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām