Krikunovs: Dacjuks ir pasaules zvaigzne, viņš var spēlēt līdz 50 gadiem

Vladimirs Krikunovs, sportazinas.com
Vladimirs Krikunovs | Foto: Maskavas "Dynamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Dynamo” galvenais treneris sarunā ar krievu mediju “RIA Novosti” pastāstījis par komandas nākamajiem plāniem, kā arī vērtēja, vai vēl spēlēs hokeju.

Krikunovam tika jautāts, vai viņš ir izlēmis par jauna līguma noslēgšanu: “Pagaidām nē, bet līdz 30. aprīlim šis jautājums tiks atrisināts. Man ir vajadzīgi arī visi mani palīgi, viņiem jāpaliek kopā ar mani.”

“Es ceru saglabāt pirmo maiņu spēlētājus un viņu saikni. Runājot par Dmitriju Jaškinu, tad viņa sakarā ir vairākas iespējas. Viņš pats joprojām domā par savu nākotni,” nākotnes plānus iezīmēja Krikunovs. “Arī Aleksandrs Jerjomenko paliek pie mums. Mums viņš ir ļoti nepieciešams.”

“Vai Dacjuks turpinās karjeru? Domāju, ka tas ir 50 uz 50 jautājums. Mēs joprojām redzam, ka viņš var spēlēt. Grūti beigt spēlēt hokeju, bet vienreiz tas būs jādara. Ja viņš jūt sevī spēku, tad Dacjuks noteikti var palīdzēt Jekatarinburgas komandai. Saprotiet, veterāns vienmēr ir spēcīgāks par jauno spēlētāju. Turklāt Dacjuks ir pasaules zvaigzne, viņš var spēlēt līdz 50 gadiem. Viss atkarīgs no viņa,” Dacjuka iespējamo karjeras noslēgumu komentēja Krikunovs.

Dacjuks šajā sezonā Jekatrinburgas “Avtomobilist” rindās aizvadīja 43 mačus, kuru laikā guva piecus vārtus un izdarīja 17 rezultatīvas piespēles. Karjerā Nacionālajā hokeja līgā (NHL) nospēlējis 953 spēles un spējis sakrāt 918 punktus (314+604).

Jau ziņojām, ka latviešu uzbrucējs Miks Indrašis visticamāk atstās “Dynamo” klubu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par