Krosbijs iemet ar ripu pa seju pretiniekam, bet arī pats saņem to pašu (VIDEO)

27/10/2019 11:06
Sidnijs Krosbijs, Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) superzvaigzne Sidnijs Krosbijs aizvadītajā naktī gan pats saņēma ripas triecienu pa savu seju, gan arī to sāpīgi raidīja pretinieka sejā.

Jau ziņots, ka, pateicoties latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera rezultatīvajam sniegumam, šonakt uzvaru NHL spēlē izdevās izcīnīt Pitsburgas “Penguins” komandai, kas ar rezultātu 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) viesos uzveica Dalasas “Stars”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Krosbijs spēles pirmajā periodā izpildīja metienu pa vārtiem, taču raidīja ripu tieši pretinieku spēlētāja Esa Lindela sejā, kurš pašaizliedzīgi gūlās ripas ceļā. Lindels gan pēc tam atgriezās spēlē ar sejas aizsargu.

Savukārt otrajā periodā Krosbijs pats saņēma metienu pa seju. Šoreiz gan tas notika pēc komandas biedra Krisa Letanga metiena. Hokejists spēja atgriezties laukumā.

Krosbijs šosezon 12 NHL spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles. “Penguins” kapteinis ir rezultatīvākais komandas spēlētājs šobrīd.