Krosbijs vīlies, ka NHL spēlētāji nebrauks uz OS: Žēl puišus, kuriem šī varēja būt vienīgā iespēja dzīvē

23/12/2021 17:17
Nokopēts
Sidnijs Krosbijs, Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs sarunā ar kluba mājaslapu paudis vilšanos, ka viņš un citi planētas spēcīgākās līgas hokejisti nevarēs piedalīties nākamā gada sākumā gaidāmajā Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīrā.

Jau vēstīts, ka 2022. gada ziemas olimpiskās spēles norisināsies bez NHL hokejistiem, jo visā pasaulē arvien vairāk pieaug Covid-19 saslimušo skaits un plosās jaunais “Omicron” variants. Latvijas gadījumā šīs lēmums nozīmē, ka izlasei olimpiskajā turnīrā būs jāiztiek bez Elvja Merzļikina, Teodora Bļugera, Rūdolfa Balcera, Zemgus Girgensona un Kristiāna Rubīna. Taču tajā pašā laikā sacensībās nepiedalīsies virkne NHL superzvaigžņu, tostarp Krosbijs.

“Grūti pieņemt šo faktu, ņemot vērā, ka mums beidzot bija iespēja braukt,” sacīja Krosbijs. “Man ir paveicies, ka esmu bijis divu olimpiāžu dalībnieks, taču man noteikti ir žēl puišus, kuriem nav bijusi tāda iespēja jau vairākas reizes. Šis nav turnīrs, kurš norisinās katru gadu un daudziem tā ir iespēja, kas parādās vienreiz dzīvē. Tad notiek šis [Covid-19 pandēmija] un diemžēl šo iespēju var izmest ārā pa logu. Jebkuram hokejistam dalība olimpiskajās spēlēs ir unikāla un īpaša pieredze.”

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš uzskata, ka NHL spēlētāju nebraukšana uz turnīru palielina Latvijas valstsvienības izredzes cīņā par augstām vietām. Piemēram, 2018. gada olimpiādē tas ļāva Vācijai aizcīnīties līdz sudraba medaļām un Čehijai izcīnīt ceturto vietu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.6
4.75
5.42
3.51
3.82
2.11
4.4
3.9
1.73
1.26
6.5
10
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām