Kulda vairākumā triec ripu “Sibir” vārtos (VIDEO)

07/01/2018 21:30

Kontinentālās hokeja līgas spēlē (KHL) ar vārtu guvumu izcēlies Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, bet viņa pārstāvētā Pekinas “Kunlun Red Star” mājās ar 7:4 (1:1, 2:2, 4:1) uzveica Novosibirskas “Sibir” hokejistus.

Kulda vārtus guva trešā perioda ievadā, panākot 4:3. Aizsargs saņēma ripu uz zilās līnijas un nevilcinājās izdarīt metienu pa “Sibir” vārtiem. Kuldam šis bija otrais vārtu guvums sezonā, tāpat aizsargs 40 spēlēs atzīmējies ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Kunlun” uzvaru nokārtoja tieši trešajā periodā, kad spēja gūt četrus vārtus, kamēr viesi atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Pekinas komandas sestos vārtus guva Lukass Lesio, kurš sezonu iesāka Rīgas “Dinamo” vienībā, bet vēlāk līgums ar kanādieti tika lauzts.

Zīmīgi, ka savu KHL karjeru Kulda uzsāka tieši Novosibirskas vienībā.

Pekinas “Kunlun” ar 47 spēlēs izcīnītiem 58 punktiem šobrīd Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā ieņem 11.vietu, no 8.vietā esošajiem Novosibirskas “Sibir” atpaliekot par 12 punktiem.

Tikmēr zaudējumu savā laukumā cieta Arta Ābola un Viktora Ignatjeva trenētā Toljati “Lada” komanda, kuras rindās atkal nebija aizsarga Kristapa Sotnieka. Vienība ar 0:5 (0:0, 0:2, 0:3) kapitulēja Sanktpēterburgas SKA, ko vada Oļegs Znaroks ar asistentu Hariju Vītoliņu.

Līdz ar neveiksmi “Lada” oficiāli zaudēja izredzes iekļūt izslēgšanas turnīrā.

Soms Miko Koskinens SKA vārtos atvairīja visas 20 pretinieku mestās ripas.