Kurucam rezultatīvākā spēle šajā sezonā (VIDEO)

05/02/2021 07:14
Rodions Kurucs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Hjūstonas “Rockets” spēlētājs Rodions Kurucs ceturtdien izcēlās ar četriem punktiem, palīdzot Hjūstonas “Rockets” izcīnīt uzvaru. “Rockets” viesos ar 115:103 (27:27, 33:20, 27:23, 28:33) uzvarēja Memfisas “Grizzlies”.

Kurucs šajā spēlē laukumā pavadīja četras minūtes un 11 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus. Basketbolists grozā raidīja vienu no diviem trīspunktu metieniem, kā arī realizēja vienu no diviem soda metieniem. Viņš arī nopelnīja vienu personīgo piezīmi, kamēr “Rockets” ar basketbolistu laukumā zaudēja par desmit punktiem vairāk nekā iemeta.

Rezultatīvākais Hjūstonas komandā ar 22 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Džons Vols, kamēr Ēriks Gordons pievienoja 20 punktus un piecas bumbas zem groziem. Desmonds Beins “Grizzlies” rindās guva 16 punktus, bet vēl 15 punktus iemeta Dža Morants.

Sestdien “Rockets” tiksies ar Sanantonio “Spurs”. Hjūstonas komanda šosezon 20 spēlēs izcīnījusi desmit uzvaras un Rietumu konferencē ieņem desmito pozīciju. Jau ziņots, ka latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien guva 25 punktus NBA regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa Dalasas “Mavericks” komanda spēlēja ar Goldensteitas “Warriors”.

“Mavericks”savā laukumā ar rezultātu 116:147 (34:36, 42:38, 20:36, 20:37) zaudēja “Warriors”. Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no astoņiem divpunktu metieniem, piecus no astoņiem tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, bloķēja divus metienus, pieļāva vienu kļūdu un četras reizes pārkāpa noteikumus. “Mavericks” ar Porziņģi laukumā iemeta par 21 punktu mazāk nekā ielaida.

“Mavericks” ar deviņām uzvarām 23 spēlēs ieņem 14.vietu Rietumu konferencē. NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.