“La Liga” prezidents: Aizgāja Ronaldu, aizgāja Neimars.. Ja aizies arī Mesi, tā nebūs traģēdija

Lionels Mesi, sportazinas.com
Lionels Mesi | Foto: UEFA

Spānijas spēcīgākās futbola līgas „La Liga” prezidents Havjers Tebass paudis viedokli par sporta pasaulē skaļi apspriesto zvaigžņotā futbolista Lionela Mesi iespējamo aiziešanu no Eiropas granda “”.

“Mums paveicās tik daudzus gadus baudīt viņa spēli, taču Messi vajadzētu ļoti labi apdomāt, ko darīt tālāk,” uzskata līgas prezidents. “Ja Mesi pametīs “Barcelona”, cietīs viņa reputācija, kas tik lieliski darbojas viņa labā.”

“Tā ir taisnība, ka viņš varētu saņemt finansiāli labāku piedāvājumu kur citur, taču es uzskatu, ka viņam vajadzētu padomāt par savu reputāciju, kuru viņš ir pelnījis vairāk nekā 20 gadus.”

“Ja Mesi aizies, mums tā nebūs traģēdija. Ronaldu aizgāja, Neimārs aizgāja,” stāsta Tebass. “Neimārs devās uz Parīzes “Saint-Germain” (PSG), un es nemanīju, ka Francijas līga tikai šī transfēra dēļ sasniegtu superlīmeni.”

“Tā ir realitāte. Cilvēki, kuri domā, ka spēlētāji raksturo čempionātu, kļūdās,” viedokli pauž līgas prezidents.

Jau ziņots, ka Mesi augusta beigās informēja klubu par vēlmi pamest komandu. Mesi un kluba līgumā ir atruna, ka katru sezonu līdz 31.maijam futbolistam ir tiesības lauzt vienošanos bez izpirkuma maksas. Mesi advokāti uzskatīja, ka argentīnietim šogad ir tiesības to darīt vēlāk, jo sezona tika pabeigta vien augustā, bet klubs bija pretējās domās.

Starp spēlētāju un kluba vadību izcēlās konflikts, kurš noslēdzās nelabvēlīgi priekš argentīniešu zvaigznes. Mesi Katalonijas klubā aizvadīs vēl vienu sezonu. 33 gadus vecā Mesi līguma izpirkuma maksa ir 700 miljoni eiro un līgums noslēgsies nākamā gada jūnijā.

Līdz šim publiski pieejamā informācija liecināja, ka Mančestras “City” bija favorīte, lai iegūtu Mesi savā paspārnē. Iepriekš Ziemeļamerikas medijs ESPN rakstīja, ka Mančestras klubs sācis rēķināt, kā iegādāties “Barcelona” superzvaigzni, nepārkāpjot finanšu “Fair Play” noteikumus, turklāt abu pušu sarunās bija vērojams progress.

Sagaidāms, ka pēc 2020./2021.gada sezonas, kad Mesi pārējai uz citu klubu vairāk nebūs birokrātisku šķēršļu, interesi par zvaigžņotā futbolista pakalpojumiem izrādīs neviens vien klubs, atkal parādoties sarunām par iespējamo Mesi aiziešanu no “Barcelona”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par