“Lakers” atspēlējas un dominē pagarinājumā, “Raptors” tikai galotnē salauž pastarīti (VIDEO)

18/01/2019 08:01

Uzvaru dramatiskā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā svinējusi joprojām bez līdera Lebrona Džeimsa spēlējošā Losandželosas “Lakers” vienība, kas ar rezultātu 138:128 pagarinājumā viesos uzveica Oklahomasitijas “Thunder”.

Rezultatīvā spēles sākumā “Thunder” spēja iegūt 16 punktu pārsvaru (33:17), tomēr tālāk par šādu atstatumu “Lakers” mājiniekus neatlaida. Pārliecinošā otrajā ceturtdaļā “Lakers” spēja ne tikai atspēlēties, bet nodrošināt to, ka viesi puslaiku pārtraukumā dodas ar četru punktu vadību azotē – 67:63.

Saspringtā mača pamatlaika turpinājumā neviena no komandām izšķirošu pārsvaru iegūt nespēja, “Thunder” līderim Raselam Vestbrukam tā izskaņā realizējot trīs soda metienus un novedot maču līdz pagarinājumam (122:122).

Tajā dominēja “Lakers”, kas guva pirmos deviņus punktus, izšķirot mača uzvarētāja likteni savā laba – 138:128.

Lielisku sniegumu nodemonstrēja “Lakers” basketbolists Kails Kuzma, kurš guva 32 punktus un savāca astoņas atlēkušās bumbas. Savukārt Ivica Zubacs pieplusoja 26 punktus un 12 bumbas zem groziem.

Mājiniekiem nelīdzēja arī Vestbruka 26 punkti 12 rezultatīvās piespēles un deviņas bumbas zem groziem, kā arī Pola Džordža 27 punkti un astoņas rezultatīvās piespēles.

Citā spēlē Seržs Ibaka guva 22 punktus un savāca sešas atlēkušās bumbas, palīdzot Austrumu konferences līderei Toronto “Raptors” atspēlēties un tikai pašā mača galotnē pieveikt sīksto pastarīti Fīniksas “Suns” – 111:109.

Viesu labā ar 30 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm tikmēr izcēlās Devins Būkers.

Tikmēr pateicoties lieliskai otrajai ceturtdaļai (43:25), otro panākumu pēc kārtas izcīnījusi Šarlotas “Hornets”, kas savās mājās ar 114:95 pārliecinoši pārspēja Sakramento “Kings” vienību.

Mājiniekiem 23 punktus guva Kemba Vokers, kamēr viesiem ar 24 punktiem izcēlās Badijs Hīlds.

Graujošus panākumus svinējušas Filadelfijas “76ers” un Denveras “Nuggets” komandas, kas ar 120:96 un 135:105 uzveica attiecīgi Indiānas “Pacers” un Čikāgas “Bulls”.

Filadelfijas vienībā triple-double izdevās savākt Džoelam Embīdam, kurš guva 22 punktus, savāca 13 atlēkušās bumbas un iedeva desmit rezultatīvas piespēles.

Savukārt “Nuggets” sastāvā līdz triple-double nedaudz pietrūka serbam Nikolam Jokičam, kurš guva 18 punktus, iedeva 11 rezultatīvas piespēles, taču savāca “vien” astoņas bumbas zem groziem.

“Bulls” sastāvā 27 punkti un desmit bumbas zem groziem soma Lauri Markanena rēķinā.

NBA regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Vašingtonas “Wizards” – Ņujorkas “Knicks” 101:100 (20:30, 33:33, 24:26, 24:11);

Šarlotas “Hornets” – Sakramento “Kings” 114:95 (20:25, 43:25, 20:23, 31:22);

Indiānas “Pacers” – Filadelfijas “76ers” 96:120 (25:28, 23:26, 23:32, 25:34);

Toronto “Raptors” – Fīniksas “Suns” 111:109 (32:20, 25:29, 20:29, 34:31);

Denveras “Nuggets” – Čikāgas “Bulls” 135:105 (28:30, 33:17, 42:26, 32:32);

Oklahomasitijas “Thunder” – Losandželosas “Lakers” 128:138 (39:27, 24:40, 33:28, 26:27, 6:16).