“Lakers” veiks pārrunas ar bijušo “Pacers” un “Magic” treneri

Foto: slamonline.com

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Losandželosas “Lakers” turpina meklēt vienības nākamo galveno treneri un plāno intervēt bijušo Orlando “Magic” stūrmani Frenku Vogelu, ziņo “ESPN”.

Tiek ziņots, ka ceturtdien esot lidojis uz Losandželosu, lai veiktu pārunas ar “Lakers” vadību par turpmāko sadarbību. 45 gadus vecais treneris tiek uzskatīts par aizsardzības speciālistu.

Kopš 2016. gada Vogels vadīja Orlando “Magic”, no kuras tika atlaists pērnā gada aprīlī. Iepriekš viņš deviņus gadus pavadīja Indianās “Pacers” komandā, kur četras sezonas strādāja kā asistents, bet 2011. gadā kļuva par vienības galveno treneri.

Jau ziņojām, ka trešdien starp “Lakers” un bijušo Klīvlendas “Cavaliers” speciālistu Taironu Lū notika sarunas, bet trenera pārstāvji klubam pavēstījuši, ka 42 gadus vecais speciālists nav ieinteresēts pārņemt “Lakers” komandu.

Iepriekš publiskajā telpā kā Lūka Voltona aizstājēji tika minēti vairāki labi zināmi speciālisti – Džeisons Kids, Tairons Lū, Marks Džeksons un citi. Taču “BetOnline” bukmeikeru kantoris uzskata, ka visreālākā iespēja esot tāda, ka darbā tiks pieņemts Džuveins Hovards.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par