Latvijas izlases kandidāti arī otrajā pārbaudes spēlē pārspēj U18 valstsvienību

14/04/2021 17:48

Latvijas vīriešu hokeja izlases kandidāti trešdien pārbaudes spēlē Rīgā ar rezultātu 5:1 (1:1, 3:0, 1:0) uzvarēja U18 valstsvienību. Izlases kandidātiem divus vārtus guva Gustavs Millers, bet pa reizei precīzi meta Renārs Krastenbergs, Deniss Fjodorovs un Rihards Marenis. Divas rezultatīvas piespēles iekrāja Nikolajs Jeļisejevs.

Vienīgos vārtus U18 izlasē guva Dans Ločmelis. Viņš savas komandas vienīgos vārtus iemeta arī pirms piecām dienām aizvadītajā pārbaudes spēlē, kurā kandidāti Tukumā uzvarēja ar 6:1.

Pieaugušo izlasē visu maču vārtos aizvadīja Gustavs Grigals, bet U18 komandā spēles laiku uz pusēm dalīja Kārlis Mežsargs un Artjoms Leščenko. Latvijas U18 hokejisti gatavojas ASV gaidāmajam pasaules čempionātam šajā vecuma grupā, bet pieaugušo izlase šajā nedēļā sāka oficiālus treniņus pirms vasarā Rīgā paredzētajām planētas meistarsacīkstēm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…