Latvijas pārstāvis Sadikovs Eiropas karatē čempionātā piedzīvo zaudējumu trešajā kārtā

25/05/2022 19:44
Dens Sadikovs

Latvijas cīkstonis Dens Sadikovs trešdien Eiropas karatē čempionātā Turcijā tika līdz trešajai kārtai, kur piedzīvoja zaudējumu. Sadikovs, kurš startē “kumite” grupā līdz 84 kilogramiem, pirmajā kārtā ar 3:0 pieveica izraēlieti Davidu Isakovu.

Otrajā kārtā 23 gadus vecais sportists cīnījās neizšķirti 3:3 ar zviedru Imiju Hogu, bet pēc papildrādītājiem sasniedza nākamo kārtu. Trešajā kārtā viņam ar 1:4 bija jāatzīst Itālijas karatista Mikeles Martinas pārākums. Trešajā kārtā svara kategorijā virs 84 kilogramiem iekļuva arī Artjoms Jermolajevs, kurš no pirmās kārtas cīņām bija brīvs, otrajā ar 3:0 pārspēja dāni Kristianu Petersenu, bet trešajā kārtā ar 0:4 atzina Skotijas pārstāvja Grega Andersona pārākumu.

Pirmajā cīņā otrajā grupas kārtā zaudēja Andreass Meļņičenko, kurš ar 1:2 atzina Albānijas karatista Bekima Bašas pārākumu. Tikmēr Ivars Pričins “kata” sacensībās ar 19,54 punktiem palika piektajā vietā savā apakšgrupā, sacensību turpinājumam nekvalificējoties.

Sacensību otrajai kārtai kvalificējās četri labākie grupas dalībnieki. Ceturto vietu ar 22,26 punktiem ieņēma soms Saku Virtanens. Ceturtdien “kumite” sacensībās startēs Radijs Kostiļevs (-67 kg), Marija Luīze Muižniece (-55 kg) un Aleksandra Mihailova (-50 kg). Sacensībās karatistiem palīdz treneri Ruslans Sadikovs, Andrejs Ozerovs un Maksims Halatins.