Latvijas volejbola izlases kapteinis Švans nākamajā sezonā spēlēs Francijas otrajā līgā

07/06/2019 17:28
Toms Švāns, www.sportazinas.com

Latvijas izlases kapteinis Toms Švans noslēdzis viena gada līgumu ar Francijas “Pro B” (pēc spēku samēra augstāk ir “Pro A”) līgas komandu “Saint-Nazaire”. Komandas mērķis nākamajā sezonā ir cīnīties par vietu Francijas spēcīgākajā līgā.

Klubs bāzejas Sennazēras pilsētā Francijas rietumu daļā, Atlantijas okeāna krastā. Pilsētā dzīvo ap 72 tūkstošiem iedzīvotāju. Pagājušajā sezonā klubs Francijas “Pro B” līgas regulārajā sezonā izcīnīja 6. vietu, bet izslēgšanas turnīrā aizspēlējās līdz finālam, kur sērijā līdz 2 uzvarām, piekāpās slavenajai “Paris Vollley”, kas vēl aizpagājušajā sezonā cīnījās CEV Čempionu līgā, bet finansiālu apsvērumu dēļ iepriekšējo sezonu spēlēja Francijas “Pro B” līgā.
26 gadus vecais 1. tempa uzbrucējs atklāja: “Francijas klubs pats mani atrada. Kluba galvenais treneris teica, ka regulāri seko līdz vairākām līgām Eiropā, tai skaitā arī “Credit24 Meistarlīgai” un tur mani ievērojis.”
“Neko daudz nezinu. Zinu, ka šajā līgā ir spēlējuši vairāki latviešu spēlētāji. Vairāk par klubu man pastāstīja Reinis Pekmans, kurš jau divas sezonas spēlē Francijā. Reinis iedrošināja sakot, ka darba organizācijas līmenī šis ir viens no labākajiem līgas klubiem. No pagājušās sezonas gan palicis ļoti maz spēlētāju. Klubs uz nākamo sezonu piesaistījies daudz ārzemnieku, tas nozīmē, ka būs nepieciešams zināms laiks, lai izveidotu labu saspēli,” izlases kapteinis turpināja.
Švāns atklāja nākotnes mērķus: “Viens no “mazajiem” uzdevumiem būs cīnīties par medaļām, bet galvenais mērķis ir iekļūt Francijas “Pro A” līgā. Tas arī bija viens no argumentiem, kāpēc pievienojos klubam, jo klubs ir nospraudis augstu mērķi un arī es labprāt nākotnē spēlētu Francijā “Pro A” līgā.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…