Latvijas volejbolists Gundars Celitāns karjeru turpinās Dienvidkorejā

Rīga, 8.jūl., LETA. Pēdējās desmitgades Latvijas labākais klasiskā volejbola spēlētājs Gundars Celitāns, kuru pēdējā laikā nomocījušas vairākas smagas traumas, pievienojies Dienvidkorejas komandai Seulas “Woori Card Hansae”, vēsta portāls “worldofvolley.com”.

Diagonāles pozīcijas spēlētājam Celitānam pērnajā pavasarī tika veikta pleca operācija, tomēr situācija neuzlabojās un iepriekšējā sezonā viņš tā arī laukumā nav devies.

Kaut ilgstoši Celitāns nebija gatavs prognozēt, vai varēs turpināt savu karjeru, tagad viņš pievienojies komandai, kas savas karjeras laikā trīs reizes spēlējusi Dienvidkorejas kausa finālā. Savukārt nacionālajā čempionātā vienība nekad nav tikusi augstāk par ceturto vietu, bet iepriekšējā sezonā tā tika vien pie trim uzvarām 36 spēlēs, paliekot kopvērtējuma noslēdzošajā, septītajā, vietā.

Vēl 2012./2013.gada sezonā Celitāns pārstāvēja Itālijas komandu Modēnas “Casa”, kļūstot par visas prestižās A1 līgas rezultatīvāko spēlētāju. Nākamajā sezonā viņš spēlēja Turcijas komandā Stambulas BBSK, ko bija plānojis pārstāvēt arī 2014./2015.gada sezonā.

Tāpat Celitāns savas karjeras laikā ārvalstīs spēlējis arī Francijas vienībā “Cannes”, Krievijas klubā Belgorodas “Lokomotiv” un vēl divās Turcijas komandās Ankaras “Ziraat Bankasi” un “Halkbank”.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar