LBL: Studenti savā laukumā uzņems “Ogri”

12/11/2017 10:34

OlyBet Latvijas Basketbola līgas čempionātā svētdien, 12. novembrī tiks aizvadīta viena spēle, kurā “Latvijas Universitātes” basketbolisti savā laukumā uzņems BK “Ogri”. Mača sākums paredzēts plkst. 18.00.

Pirmajā spēlē Ogrē studentiem vēl trešajā ceturtdaļā bija vairāk nekā 10 punktu pārsvars, tomēr spēles pēdējās desmit minūtēs vicelīderi pārņēma iniciatīvu un uzvarēja (81:71).

“Latvijas Universitāte” abas uzvaras šosezon izcīnījusi pār “Valmiera/ORDO”. Pirms dažām dienām bijis neveiksmīgs izbraukums uz Valku (62:73). Labākā statistika Linardam Jaunzemam (15 punkti un 6,4 atlēkušās), Jānim Eidukam (14,3) un Renāram Birkānam 13,4 punkti un 5,7 rezultatīvas piespēles.

BK “Ogre” komanda pēc ļoti veiksmīgā sezonas sākuma pēdējos mačos piedzīvojusi zaudējums gan BBL, gan OlyBet LBL (83:86 pret “Jūrmalu”). Arī ogrēniešiem trīs vīri vidēji spēlē guvuši vairāk par 10 punktiem: Jānim Pozņakam 15,7 punkti un 5,3 bumbas, Guntim Sīpoliņam 12,3 un 5,5 atlēkušās, Mārcim Vītolam 12,2 un 6,5 rezultatīvās piespēles. Toties, salīdzinot ar studentiem, partneru palīdzība bijusi daudz jūtamāka – vēl sešiem vīriem vidēji mačā vairāk par 5 punktiem.

LBL kopvērtējumā līderei “Ventspils” ir astoņas uzvaras astoņos mačos. Ar piecām uzvarām sešās cīņās seko “Ogre, kamēr “VEF Rīga” iekrājusi četras uzvaras piecās spēlēs, bet “Jūrmalai” ir piecas uzvaras astoņos mačos.