Leģendārais Francijas basketbolists Pārkers varētu kļūt par futbola kluba īpašnieku

Tonijs Pārkers, sportazinas.com
Tonijs Pārkers | Foto: JEAN-FRANCOIS MONIER / AFP

Franču laikraksts L’Equipe uzsver saiknes veidošanos starp Lionas futbola kluba “Olympique” ilggadējo īpašnieku Žanu Mišelu Olasu un basketbola kluba Vilērbānas  “ASVEL” īpašnieku Toniju Pārkeru.

71 gadu vecais Olass “Olympique” pārņēma jau 1987. gadā, un viņa vadībā klubs gadsimta sākumā izcīnīja septiņus Francijas titulus pēc kārtas. Lionas klubam ir arī viena no produktīvākajām jaunatnes akadēmijām Eiropā. Olass jau ilgāku laiku neslēpj ka viņš 75 gadu vecumā labprāt nodotu komandu citam.

37 gadus vecais Pārkers varētu būt šis kandidāts. Pēc 18 sezonām Nacionālajā basketbola asociācijā tagad viņš ir Riharda Lomaža pārstāvētā “ASVEL” galvenais akcionārs un arī prezidents.

“Patiešām jūtu, ka viņam ir vajadzīgās rakstura īpašības. Papildus tām viņam ir arī profesionālās un cilvēciskās kvalitātes – izjūtu dziļu cieņu pret viņu,” sarunā ar L’Equipe sacīja Olass, piebilstot, ka nekādu lēmumu par kluba pārņemšanu gan neesot.

“Redzēsim, kas notiks pēc četriem pieciem gadiem,” teica Pārkers. Basketbolists pateicās par labajiem vārdiem un uzsvēra, ka šobrīd ir “ASVEL” prezidents, taču atzina, ka gadījumā, ja piedāvājums par Lionas “Olympique” pārņemšanu pienāktu, to noraidīt nebūtu iespējams.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par