Leģendārais NHL aizsargs par PČ: Latvija noteikti bija pelnījusi šādu panākumu

05/06/2023 10:39
Nokopēts
Niklass Lidstrēms

Leģendārais Zviedrijas hokejists un četrkārtējs Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempions Niklass Lidstrēms sarunā ar Čehijas mediju “Hokej.cz” atskatījies uz aizvadīto pasaules čempionātu hokejā.

Latvija Somijā aizvadīja pasaules čempionāta pusfinālu un cīņu par bronzas medaļu, tajā pagarinājumā ar 4:3 pieveicot ASV valstsvienību un pirmo reizi vēsturē izcīnot pasaules meistarsacīkšu medaļas.

“Man ļoti patika tas, ka viņi spēlēja kā komanda, cik nesavtīgi un saliedēti viņi darbojās,” Latvijas izlases rezultātus vērtēja Lidstrēms. “Viņi smagi strādāja un arī fani viņiem palīdzēja. Pateicoties šai atmosfērai, viņi ieguva vairāk enerģijas. Latvija spēlēja labi un noteikti bija pelnījusi šādu panākumu.”

Leģendārais aizsargs atzina, ka ir labi, ka šajā PČ medaļas ieguva Latvija un Vācija, nevis ierastās elites komandas. “Tas parāda, ka ik brīdi ir jāspēlē labākajā līmenī, lai tiktu pie iespējas spēlēt svarīgos mačus. Latvieši un vācieši tieši to arī izdarīja. Svarīgi, ka tas izdevās izšķirošajos brīžos un spēlēs. Šis nāk tikai par labu hokejam. Tas ir izdevīgi arī visiem līdzjutējiem, jo vairs nav tā, ka tikai favorīti uzvar.”

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām