Levandovskis ar satriecošu golu kaldina “Bayern” uzvaru, Sančo pirmie vārti “United” rindās (VIEDEO)

23/11/2021 22:13
Roberts Levandovskis

Šovakar UEFA Čempionu līgā savu piekto uzvaru tikpat spēlēs izcīnīja Minhenas “Bayern”, kas viesos pateicoties satriecošam poļu uzbrucēja Roberta Levandovska vārtu guvumam ar 2:1 pārspēja Kijevas “Dynamo”. Tikmēr citā šī vakara mačā Mančestras “United”, pateicoties Krištianu Ronaldu un Džeidona Sančo vārtiem, pārspēja “Villarreal”, tādējādi nodrošinot sev iekļūšanu Čempionu līgas astotdaļfinālā.

E Grupa

Čempionu līgas grupu turnīra piekto kārtu ievadīja “Kijevas “Dynamo” un Minhenes “Bayern” duelis. Mača rezultātu 14.minūtē atklāja poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis, kurš ar satriecošu sniegumu pēdējā kalendārā gada garumā ir viens no pretendentiem uz “Ballon d’Or” balvu, proti, gada labākā futbolista apbalvojumu. Polis guva satriecošus vārtus tā sauktajās šķērītēs, izpildot sitienu sev pāri palēcienā.

Spēles turpinājumā 42.minūtē “Bayern” dubultoja pārsvaru uz tablo, vārtus gūstot Kinslijam Komānam. Minhenes klubs aizvadīja satriecošu pirmo puslaiku, apliecinot savu pārsvaru visos statistikas rādītājos – “Bayern” dominēja bumbas kontrolē (68% pret 32%), sitienos vārtu virzienā (astoņus pret vienu) un izpildīja vairāk sitienu vārtu četrstūrī (trīs pret vienu).

Otrajā puslaikā “Dynamo” metās atspēlēties, rādot daudz labāku sniegumu nekā pirmajās 45 minūtēs. Kijevas futbolisti izpildīja vairāk sitienu pa vārtiem (četri pret vienu), kas rezultējās ar Denisa Garmaša vārtu guvumu mača 70.minūtē. Atlikušajās 20 minūtēs Kijevieši izveidoja vēl pāris labus vārtu gūšanas momentus, taču rezultātu uz tablo izlīdzināt neizdevās, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 2:1 Minhenes kluba labā.

F grupa

Šovakar savu trešo uzvaru grupu turnīrā izcīnīja Mančestras “United”, kas viesos ar 2:0 pārspēja Spānijas komandu “Villarreal”, priekšlaicīgi nodrošinot sev iekļūšanu Čempionu līgas astotdaļfinālā.

Neižšķirts rezultāts saglabājās līdz pat spēles 78.minūtei, kad savus sestos vārtus šīs sezonas Čempionu līgas izcīņā guva Anglijas kluba zvaigzne Krištianu Ronaldu. Portugālis ir guvis katru no pēdējiem četriem Mančestras kluba vārtiem Čempionu līgā, kļūstot par pirmo šādu spēlētāju kopš 2010.gada, kad to paveica arī “United” kluba leģenda Veins Rūnijs.

Turpinājumā pamatlaika 90.minūtē punktu spēlei pielika Džeidons Sančo, kurš pēc Bruno Fernandeša piespēles guva savus pirmos vārtus “United” komandas labā.