Līdzjutēji aicināti sagaidīt olimpisko zeltu izcīnījušo 3×3 basketbola izlasi

28/07/2021 17:20

Par Tokijas olimpisko spēļu čempioni kļuvusī Latvijas 3×3 basketbola izlase Rīgā ielidos piektdien, 30. jūlijā plkst. 17:20 ar reisu no Helsinkiem, informē Latvijas basketbola savienība (LBS).

Jau ziņots, ka šodien Latvijas 3×3 basketbola izlase ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā trešdien Tokijas olimpisko spēļu finālā ar rezultātu 21:18 apspēlēja Krievijas olimpiskās komitejas (ROC) komandu un kļuva par čempioni visu laiku pirmajā 3×3 olimpiskajā turnīrā. Tās ir pirmās godalgas  Latvijai Tokijas spēlēs.

Latvijas izlases rindās uzvaru nesošo divpunktu metienu realizēja Lasmanis.

Tokijā kopā ar Latvijas komandu bija izlases galvenais treneris Raimonds Feldmanis un fiziskās sagatavotības treneris Dāvis Feikners. Nozīmīga loma titula izcīnīšanā bija arī Artūram Strēlniekam, kurš kā komandas piektais spēlētājs palīdzēja sekmēt kvalificēšanos olimpiskajām spēlēm.

Līdzjutējiem jau šo piektdien būs iespēja sagaidīt olimpiskos čempionus. Jāatceras, ka Covid-19 drošības pasākumu dēļ lidostas termināla teritorijā tiek ielaisti tikai cilvēki ar biļetēm.

 

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….