Lielbritānijā jaunu tenisa talantu atrašanai izdalīs 10 000 rakešu un organizēs bezmaksas apmācību

21/12/2015 17:40
Nokopēts

Londona, 21.dec., LETA–AP. Lai atrastu jaunus tenisa talantus, Lielbritānijā par brīvu tiks izdalīts ap 10 000 rakešu un organizētas bezmaksas apmācības šajā sporta veidā, pavēstījusi Lielbritānijas Tenisa asociācija.

Kā zināms, Lielbritānija šogad triumfēja Deivisa kausā, šo trofeju iegūstot pirmo reizi kopš 1936.gada.

Reklāma
Saturs turpinās

Nu Lielbritānijā ir nolemts pievērst lielāku uzmanību šī sporta veida popularizēšanai un attīstībai, turklāt bez rakešu izdalīšanas un bezmaksas kursiem pa visu teritoriju ceļos Deivisa kausa trofeja.

Zīmīgi, ka jaunumi par šo programmu nāk neilgi pēc tam, kad Lielbritānijas Tenisa asociācija saņēma bargu kritiku par nespēju izaudzināt pasaules klases spēlētājus.

Zīmīgi, ka Deivisa kausa finālā, kurā Lielbritānija ar 3-1 pieveica Beļģiju, visus panākumus sagādāja tieši Endijs Marejs, kurš pašlaik ir pasaules otrā rakete.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām