“Liepājai” problēmas arī ārpus laukuma – vienam leģionaram pozitīvs Covid-19 tests

FK Liepāja, sportazinas.com
FK "Liepāja" | Foto: FK "Liepāja"

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas kluba “Liepāja” Melnkalnes izlases aizsargam Marko Simičam konstatēts pozitīvs Covid-19 tests, pēc kura visa “Liepājas” futbola komanda ceturtdien nodos analīzes testiem, sarunā ar aģentūru LETA apliecināja kluba ģenerālmenedžeris Dāvids Jansons.

Futbolistam, kurš no Serbijas ieradās 27.jūlijā, tika veikts Covid-19 tests gan Serbijā, gan nākamajā dienā pēc ierašanās Latvijā, stāsta Jansons.

Kā normatīvajos dokumentos paredzēts, 33 gadus vecais futbolists pēc ierašanās ir Latvijas valsts noteiktajā pašizolācijā.

“Pirmdien veicām vēl vienu testu, un tas bija pozitīvs,” saka ģenerālmenedžeris. “Tagad Simičs ir karantīnā un visu laiku atrodas mājās.”

Jansons apstiprina, ka ceturtdien visai “Liepājas” komandai tiek veiktas analīzes, lai būtu droši, ka vīruss nav vēl kādam komandas dalībniekam.

Iespējas tikt pie vīrusa ar Melnkalnes futbolista palīdzību gan ir bijušas minimālas, jo sportists ar komandu nav kontaktējies, tikai ar administratoru, kuram iepriekšējās analīzes neuzrādīja saslimšanu un kurš šobrīd arī atrodas pašizolācijā.

Tāpēc analīzes kluba spēlētājiem un darbiniekiem ir vairāk pārliecībai par savu veselību. Tāpat tas bija arī pēc Latvijas Futbola federācijas kongresa, kad visa komanda veica testus, saslimšanu nekonstatējot, skaidro Jansons.

Viņš ir pārliecināts, ka nekas “Liepājai” nevarēs traucēt aizvadīt sestdien izbraukuma maču Rīgā ar vicelīderi RFS.

“Piektdien būs atbilde no laboratorijas, bet pagaidām gatavojamies spēlei,” saka Jansons, piebilstot, ka šajā sezonā komandas sniegumam traucē dažādi iemesli un šis ir kārtējais sakritību rindā.

33 gadus vecais Simičs kopš 2017.gada jūlija spēlēja Taškentas “Pahtakor” rindās, bet pirms tam viņš ir pārstāvējis arī Krievijas, Izraēlas, Turcijas, Baltkrievijas, Ungārijas, Bulgārijas un Serbijas klubus.

Melnkalnes izlases rindās futbolists 41 mačā reizi ir iekarojis pretinieku vārtus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par