“Lightning” kapteiņa asistentam nāksies priekšlaicīgi noslēgt hokejista karjeru

Raiens Kalahens, sportazinas.com
Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas () komandas Tampabejas “Lightning” kapteiņa asistentam Raienam Kalahenam nāksies priekšlaicīgi noslēgt savu profesionālā hokejista karjeru.

34 gadus vecajam uzbrucējam ir nodiluši muguras lumbālie strapskriemeļu diski. Ar šādu problēmu hokeju NHL līmenī nav iespējams spēlēt, turklāt arī viņa ārsti rekomendējuši hokejistu domāt par karjeras noslēgšanu.

“Šo slimību nav iespējams novērst ātri,” kluba mājaslapā citēts Kalahens. “Un ko tādu nekad nav patīkami dzirdēt, turklāt visi ārsti, ar kuriem esmu runājis, uzskata, ka šobrīd es ar to nevaru cīnīties. Jau aizvadītajā sezonā uz katru spēli devos caur sāpēm, bet vēl vienu tādu pašu sezonu es nevēlos piedzīvot.”

“Nedomāju, ka viena vai divu gadu pauze man palīdzēs,” turpināja hokejists. “Jāsaka godīgi. Ņemot vērā to, ko man ir teikuši ārsti, un kā es jūtos pats – neizskatās, ka es vēl kādreiz atgriezīšos uz NHL ledus.”

Kalahenam jau vairākus gadus bija problēmas ar muguru, taču aizvadītajā sezonā problēmas kļuva nopietnākas, bet šobrīd slimības dēļ uzbrucējam nāksies noslēgt karjeru priekšlaicīgi.

Kalahens, kurš bijis arī ASV izlases dalībnieks pasaules čempionātā un olimpiskajās spēlēs, NHL aizvadījis 13 sezonas, spēlējot tādās komandās kā Ņujorkas “Rangers” un “Lightning”. “Rangers” viņš trīs sezonas bija komandas kapteinis, bet pēdējās piecās sezonās bijis “Lightning” kapteiņa asistents.

Spēlējot ar traumu, Kalahens aizvadītajā sezonā 52 mačos atzīmējās ar 17 (7+10) punktiem, bet rezultatīvākās sezonas viņam bija 2011./12. un 2014./15. gadā, kad viņš sakrāja attiecīgi 54 (29+25) un 54 (24+30) punktus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par