“Liverpool” neielaiž vārtus pret “Arsenal” un iesoļo Anglijas Līgas kausa finālā

20/01/2022 23:39

Anglija

Šodien Anglijas Līgas kausa pusfināla spēlē “Liverpool” ar rezultātu 1:0 uzvarēja Londonas “Arsenal”. Pirmā pusfināla cīņa šo komandu starpā noslēdzās 0:0. Finālā Liverpūles kluba pretiniece būs Londonas “Chelsea”, kas pusfinālā divu spēļu summā apspēlēja Totenhemas “Hotspur”.

Visu spēli neliels pārsvars bumbas kontrolē un vārtu gūšanas iespēju ziņā piederēja “Liverpool”. Par spēles galveno varoni kļuva portugālis Djogo Žorta, kurš jau 19. minūtē Liverpūles vienību vadībā, izmantojot izmantoja Trenta Aleksandra-Arnolda piespēli, bet 79. minūtē palielināja “Liverpool” pārsvaru. Turpinājumā “Arsenal” spēlētājs Tomass Partijs nopelnīja otro dzelteno kartīti, kas nepalīdzēja Londonas vienībai atspēlēties.

Spānija

Tikmēr Spānijas Karaļa kausā jeb “Copa del Rey” Madrides “Real” tikai papildlaikā nodrošināja vietu 1/4 finālā, kad ar rezultātu 2:1 spēja pieveikt “Elche” futbolistus. Pagarinājums izvērtās notikumiem ļoti bagāts un visi trīs vārti tika gūti tieši papildlaikā.

Dueļa pamatlaikā vārtsargi netika pārspēti, bet papildlaikā 102. minūtē “Real” mazākumā atstāja Marselu, ko jau nākamajā minūtē izmantoja “Elche” futbolists Gonzalo Verdu, izvirzot savu komandu vadībā. Madrides grandam izdevās izglābties un izcīnīt uzvaru, pateicoties 108. minūtē Isko un 115. minūtē Edena Azāra gūtajiem vārtiem.

Tikmēr Spānijas “La Liga” čempionāta vienīgajā spēlē “Getafe” ar rezultātu 4:2 pārspēja “Granada”. Uzvarētāju labā precīzi bija Sandro Ramirezs, Eness Unals, Nemanja Maksimovičs un Borja Majorals, bet zaudētājiem divreiz atzīmējās kolumbietis Luiss Svaress.