Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņūorleānas “Pelicans” jaunpienācējs Lonzo Bols prezentējis jaunu singlu “Last Days”, kurā komentējis savu aizmainīšanu no Losandželosas “Lakers”.
Jau ziņojām, ka jūlija sākumā “Lakers” uz Ņūorleānas “Pelicans” aizsūtīja Bolu, Brendonu Ingramu, Džošu Hārtu, šī gada drafta ceturto izvēli (ko gan vēlāk iemainīja) un nākotnes drafta izvēles, bet pretī saņēma vienu no līgas superzvaigznēm Entoniju Deivisu.
“Losandželosa nožēlos par savu lēmumu,” dzied Bols.
Mūziķa karjeru basketbolists sācis 2017. gadā, ierakstot dziesmu par savu jaunāko brāli Lamelo Bolu. Viņa diskogrāfijā ir jau četri singli un viens pilnvērtīgs albums ar nosaukumu “Born 2 ball”. Lonzo pseidonīms ir ZO.
21 gadu vecajam aizsargam aizvadītā sezona potītes savainojuma dēļ noslēdzās priekšlaicīgi. Viņš piedalījās 47 mačos, kuru laikā caurmērā spēlē guva 9,9 punktus, atdeva 5,4 rezultatīvās piespēles un izcīnīja 5,3 atlēkušās bumbas.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu