Maksimenko gūti vārti Polijā, Vaņinam četri ielaisti Šveicē

21/10/2017 23:27

Latvijas futbola izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko sestdien guva vārtus Polijas čempionāta mačā, palīdzot Ņidzicas “Termalica” komandai, ko pārstāv arī Vladislavs Gutkovskis, ar 3:2 (1:1) viesos apspēlēt Ščecinas “Pogon”.

Spēles 82.minūtē Maksimenko panāca izlīdzinājumu 2:2, kad “Termalica” izpildīja stūra sitienu un iesita vārtus pēc ilgākas cīņas vārtu priekšā.

Savukārt 89.minūtē arī tika izrauta uzvara, kad ar lielisku sitienu no soda laukuma robežas atzīmējās Davids Guba, kurš laukumā bija iznācis vien 11 minūtes iepriekš.

Maksimenko nospēlēja visas 90 minūtes, kamēr Gutkovskis traumas dēļ nebija pieteikumā.

Vēl vienā mačā sestdien Denisa Rakela pārstāvētā Poznaņas “Lech” komanda viesojas pie Gdaņskas “Lechia”.

Polijas čempionāta vadībā ar 23 punktiem 13 spēlēs ir Zabžes “Gornik” un Ļubinas “Zaglebie”, bet “Lech” ar 22 punktiem ir trešajā pozīcijā.

Astotajā vietā ar 17 punktiem ir aizsarga Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask”, bet vārtsarga Pāvela Šteinbora vienība Gdiņas “Arka” ar 16 punktiem ir 12.vietā.

Savukārt “Termalica” ar 12.punktiem ir 13.vietā 16 vienību konkurencē.

Latvijas futbola izlases vārtsargs Andris Vaņins ielaida četras bumbas, bet viņa pārstāvētā “Zurich” komanda Šveices čempionāta spēlē mājās ar 0:4 (0:1) kapitulēja Cīrihes “Grasshoppers”.

Vaņins, kā ierasts, “Zurich” vārtos aizvadīja visu maču, tomēr šī viņam bija neveiksmīgākā spēle šosezon, jo sezonas iepriekšējos 11 mačos viņš kopā bija kapitulējis vien sešas reizes.

“Zurich” pārtrauca divu uzvaru sēriju.

Šveices čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 23 punktiem 11 mačos ir Bernes “Young Boys” vienība, kurai ar 21 punktu seko “Basel” vienība, bet trešā ar 20 punktiem ir “Zurich”.

Kā zināms, Vaņins pēc līguma pārtraukšanas ar “Sion” komandu iepriekšējā vasarā pievienojās “Zurich” vienībai, kas bija izkritusi uz valsts otro līgu. Pagājušajā sezonā viņš droši palīdzēja tai atgriezties spēcīgākajā čempionātā.

Pašlaik 37 gadus vecais Vaņins arī pagājušajā sezonā bija ļoti stabils “Zurich” pamatvārtsargs, pērn ar Cīrihes komandu parakstot trīs gadu līgumu.