“Maple Leafs” aizsargu iesūdz tiesā, lai piedzītu astoņus miljonus dolāru

Kodijs Sesī, sportazinas.com
Kodijs Sesī | Foto: TSN

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Toronto “Maple Leafs” aizsargu Kodiju Sesī un viņa civilsievu Džeimiju Tompsoni kāda sieviete iesūdzējusi tiesā, vēloties piedzīt astoņus miljonus ASV dolāru, vēsta “Ottawa Citizen”.

Sieviete vārdā Hana Engela pret pāri izvirza pretenzijas, jo viņu organizētās vakariņās iedzīvojusies otrās un trešās pakāpes ķermeņa apdegumos.

Tiek vēstīts, ka hokejista dzīvesbiedre mēģinot ar degšķidrumu uzpildīt lāpu, nejauši aplējusi viešņu, kura strauji uzliesmojusi.

Topmsone apgaismes priekšmetā, kurš atradies uz terases, ielējusi etanolu, nepārliecinoties vai tā liesma ir nodzisusi. Uzreiz aizdegusies pudele, bet to, pati glābjoties no liesmām, sieviete uzmetusi cietušajai, kuras drēbes strauji aizdegušās.

Cietusī sieviete nonākusi komā un uz operāciju galda pavadījusi 18 stundas. Viņa vēlas sešu miljonu dolāru kompesāciju, jo tādējādi zaudējusi ienākumus un konkurētspēju darba tirgū.

Vēl 500 000 dolāru tiek prasīti par sāpēm, bet vēl 300 000 par to, ka viņai nāksies algot sevis apkopējus. Aptuveni vēl miljonu pieprasījis Džeiks Kardevels, cietušās partneris, kuram nācies pamest profesionālu hokeja komandu Čehijā, lai aprūpētu sievu.

Prasībā teikts, ka Sīsi nav ievērojis pietiekamus drošības pasākumus, lai pārliecinātos par savu viesu drošību. Tāpat teikts, ka hokejists un viņa partnere bijuši alkohola reibumā, kas viņiem liedzis pieņemt adekvātus lēmumus. Īpaši, apejoties ar liesmojošām lietām.

Zīmīgi, ka 1.jūlijā hokejists no Otavas “Senators” tika aizmainīts uz Toronto “Maple Leafs” komandu, ar kuru parakstījis vienas sezonas līgumu par 4,5 miljoniem dolāru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par