Marcinkēviča cieš zaudējumu ITF 25 000 turnīra pirmajā kārtā, bet dubultspēlēs iekļūst pusfinālā

Diāna Marcinkēviča, sportazinas.com
Diāna Marcinkēviča, foto: alchetron.com

Latvijas tenisiste trešdien piedzīvoja zaudējumu Vācijā notiekošā Vīsbādenes ITF 25 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību pirmajā kārtā.

Ar septīto numuru izliktā Marcinkēviča, kura pasaules rangā pašlaik atrodas 282.vietā, pirmajā kārtā ar 4-6, 6-3, 3-6 piekāpās Bulgārijas tenisistei Izabellai Šiņikovai, kura ir planētas 362.rakete, lai gan vēl pirms gada atradās otrajā simtā.

Par dalību šajā turnīrā Marcinkēviča saņēmusi vienu vienspēļu ranga punktu.

Tikmēr dubultspēļu sacensībās Marcinkēviča pārī ar vācieti Vivanu Heizeni ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6-2, 2-6, 11:9 pārspēja mājinieces Lizu Mariju Metški un Hannu Nagelu.

Marcinkēviča un Heizene supertaibreikā bija nonākušas iedzinējos ar 8:9, taču guva trīs punktus pēc kārtas un nodrošināja uzvaru.

Latvijas un Vācijas duetam pirmā kārta bija brīva. Par pusfināla sasniegšanu Marcinkēviča tikusi pie 18 WTA dubultspēļu ranga punktiem.

Marcinkēviča pagājušajā nedēļā palīdzēja Latvijas izlase pārspēlē par vietu Federāciju kausa otrajā pasaules grupā ar 3-2 uzvarēt Krieviju, pašai kopā ar Danielu Vismani piedaloties dubultspēlē.

Tikmēr citviet turnīru kvalifikācijas nav pārvarējuši citi Latvijas tenisisti. Uzbekistānā notekošajā “Futures” sērijas turnīrā vīriešiem atlases pirmo kārtu nepārvarēja Artūrs Kuļibaba, tāds pats liktenis šajā pašā valstī notiekošajā Karši ITF 25 000 turnīrā piemeklēja Alisi Čerņecku, bet Santamargaritas di Pulas ITF 25 000 turnīrā līdz izšķirošajai – otrajai – atlases kārtai tika Irina Ļapustina, ko gan pārvarēt neizdevās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par