Marselu savainojums neliegs Brazīlijas izlases aizsargam doties laukumā pret Meksiku

28/06/2018 12:51

Brazīlijas valstsvienības un Madrides “Real” malējais aizsargs Marselu, neskatoties uz gūto savainojumu izlases pēdējā grupu turnīra mačā pret Serbiju (2:0), būs gatavs atgriezties laukumā komandas astotdaļfināla mačā pret Meksiku, ziņo Brazīlijas Futbola konfederāciju (CBF).

30 gadus vecais aizsargs laukumu bija spiests pamest jau spēles desmitajā minūtē pēc tam, kad šķietami nevainīgā situācijā Marselu saķēra savu kāju un pieprasīja komandas mediķu palīdzību. Pēcāk “Real” futbolists ar asarām acīs bija spiests pamest laukumu, viņa vietā brazīliešu galvenajam trenerim Titem sūtot Madrides “Atletico” pārstāvi Filipi Luišu.

Sākotnēji par savainojuma nopietnību informācija netika izplatīta, taču vēlāk CBF paziņoja, ka Marselu maču nebija spējīgs turpināt muguras muskuļu krampju dēļ. Futbolists šobrīd atgūstas pēc šīs traumas un sagaidāms, ka tas neliegs vienam no komandas līderiem iziet laukumā pirmdien paredzētajā astotdaļfināla duelī ar meksikāņiem.

Marselu pirms spēles ar Serbiju šī Pasaules kausa ietvaros bija spēlējis bez maiņām, aizvadot visas 90 minūtes gan spēlē pret Šveici (1:1), gan arī pret Kostariku (2:0). Brazīlieši grupu turnīru noslēdza ar izcīnītiem septiņiem punktiem, kas nodrošināja pirmo vietu E apakšgrupā. Nākamais pārbaudījums ceļā pretī sestajam pasaules čempionu titulam pret Meksiku paredzēts pirmdien, 2. jūlijā Samārā.

Galvenā trenera Tites vadībā dienvidamerikāņi zaudējuma garšu nav izjutuši jau 14. mačos pēc kārtas (desmit uzvaras, četri neizšķirti).