Masaļskis: Bija runas par līgumiem ar NHL klubiem, bet vairs īsti negribēju riskēt

Edgars Masaļskis, sportazinas.com
Edgars Masaļskis | Foto: Dinamo Rīga, R.Volonts

Rīgas “Dinamo” treneris sarunā ar Valdi Valteru atklājis, ka karjeras laikā par viņu bijusi interese no Nacionālās hokeja līgas () komandām, tomēr pats hokejists idejai par spēlēšanu spēcīgākajā hokeja līgā atteicis.

“Teorētiski daži tādi uzaicinājumi [uz NHL] man bija karjeras laikā. Tuvu bija, teica, ka jābrauc un sāka jau iet kaut kādas runas par līgumiem, bet tad es sapratu, ka esmu jau par vecu. Te man maksāja pietiekami labu naudu, bet braukt un riskēt es īsti vairāk negribēju,” atklāja Masaļskis.

Edgars, kurš ir viens no “Dinamo” galvenā trenera Ģirta Ankipāna asistentiem, arī ieskicē situāciju ar vārtsargiem Rīgas komandā. Kā zināms, oktobrī līgums tika lauzts ar Latvijas izlases vārtsargu Kristeru Gudļevski.

“Kad komplektējām vārtsargu līniju, mēs sapratām, ka mums vajag divus vārtsargus. Līdz sezonas sākumam cerējam, ka atgūsim [Timuru] Biļalovu, kaut publiskā telpā viņš bija prom un līgums bija viņam ar Kazaņu. Bet mums bija tāda informācija, ka vinš, iespējams, “Ak Bars” nebūs vajadzīgs. Tāpēc centāmies uzņemties nelielu risku, cenšoties saglabāt tos pašus vārtsargus, kurus pagajušaja sezonā, jo vārtsargu tandēms darbojās labi,” skaidroja treneris.

“Bet, kad sezona jau bija sākusies, nedabūjām Biļalovu un palikām tikai ar Kristeru. Manuprāt, Kristers spēlēja labi, bet bija spiediens no visām pusēm, komanda zaudē, kurš būs pirmais vainīgais? Protams, vārtsargs. Skaidrs, ka man viņa ir žēl, jo es saprotu, ka nav jau tikai viņa vaina, kad zaudējām astoņas spēles pēc kārtas.

Plašu interviju ar Masaļski, kurš pastāsta par savu bērnību, karjeru, kā apguvis vārtsarga gudrības, laiku Rīgas “Dinamo” – skaties ŠEIT.

2
Tavs viedoklis

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Pēteris PētersonsVladimir Zakrevskis Recent comment authors
  Subscribe  
jaunākie vecākie vērtētākais
Paziņot par
Vladimir Zakrevskis
Viesis
Vladimir Zakrevskis

Masaļskis bija ne stabils Vartsargs.Ka treneris viņs es domaju viņš nule .Stradat paTreneri vajag but ar Psihologa Dotibam.

Pēteris Pētersons
Viesis
Pēteris Pētersons

un ko tu, Vladimir, esi devis savai tēvzemei Kievijai ?