“Mavericks” ģenerālmenedžeris: Porziņģis Dalasā radīs pats savu nospiedumu un identitāti

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis | Foto: Dallas Mavericks

Latviešu basketbola spīdeklis nebūšot nākamais Dirks Novickis uzskata Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Dalasas “Mavericks” ģenerālmenedžeris un prezidents basketbola jautājumos Donijs Nelsons.

Šajā pavasarī 40 gadu vecumā savas profesionālā basketbolista gaitas noslēdza “Mavericks” ilggadējais līderis un līgas leģenda Novickis.

“Kad savulaik draftējām Novicki, nedomājām, ka viņš kļūs par nākamo Lerijs Bērdu. Līdzīgi ir arī ar Porziņģi – neuzskatu, ka viņš būs nākamais Dirks,” Dalasas klubs citēja Nelsona teikto.

“Porziņģis radīs pats savu nospiedumu un identitāti Dalasas komandas organizācijā. Turklāt Kristaps transformēs pāris pozīcijas laukumā, kas jau notiek mūsu acu priekšā saistībā ar Luku Dončiču,” piebilda “Mavericks” ģenerālmenedžeris.

Nelsons atzina: “Šis ir viens no aizraujošākajiem periodiem manā karjerā. Dalasas komandas rīcībā ir divi gados jauni spēlētāji, kuriem ir liels potenciāls. Turklāt “Mavericks” vienībai ir labākais treneris Riks Kārlails, kurš viņiem palīdzēs sasniegt spēju maksimumu.”

Porziņģis šo sezonu izlaida ceļgala krustenisko saišu plīsuma dēļ, bet paredzams, ka rudenī latvietis atgriezīsies laukumā. Šis gads gan viņam bijis trauksmains, jo ziemā viņš no Ņujorkas “Knicks” tika aizmainīts uz “Mavericks”, pēc tam viņu apsūdzēja izvarošanā, bet vēl nesen viņš dzimtajā Liepājā iesaistījās kautiņā.

Jau ziņojām, ka janvāra beigās latvietis kopā ar Kortniju Lī, Timu Hārdeveju un Treju Bērku iespaidīgā maiņas darījumā tika nosūtīti uz Dalasas “Mavericks”, bet uz Ņujorkas “Knicks” devās Deandrē Džordans, Deniss Smits, Veslijs Metjūzs un divas nākotnes drafta izvēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par