Mediji: Talantīgajam latviešu izcelsmes futbolistam tiks piedāvāts pārstāvēt Īriju

04/06/2023 10:43
Nokopēts
Deniss Cirkins

Latviešu izcelsmes futbolistam Denisam Cirkinam tiks piedāvāta iespēja starptautiskā līmenī pārstāvēt Īriju, vēsta vairāki Lielbritānijas mediji.

21 gadu vecais malējais aizsargs Cirkins ir dzimis latviešu ģimenē Dublinā, jo viņa māte un tēvs jau iepriekš bija pārcēlušies uz dzīvi Īrijā. Trīs gadu vecumā Cirkins kopā ar ģimeni pārcēlās uz Londonu, kur jaunais talants uzsāka futbolista gaitas, un tieši šī iemesla dēļ viņš pārstāvējis Anglijas izlases.

Viņš ir bijis Anglijas U16, U17, U18, U19 un U20 izlašu pieteikumā, bet valstsvienībā viņš debitēja 2018. gada oktobrī, laukumā ejot piecās U17 pārbaudes spēlēs. Cirkins joprojām ir tiesīgs spēlēt gan Latvijas, gan Īrijas, gan Anglijas izlasēs, taču, kā ziņo vairāki mediji, tad Īrija ir izrādījusi interesi par talantīgo futbolistu.

“Zinu situāciju par Denisu. Viņš šobrīd pārstāv Angliju, tāpēc mums tas būs jāgaida un jāskatās. Viņš šobrīd koncentrējas tikai uz darbu “Sunderland” komandā,” izteicās Īrijas izlases galvenais treneris Stīvens Kenijs

Cirkins pēdējās divas sezonas ir pārstāvējis Anglijas otrās līgas jeb “Championship” klubu “Sunderland”. 69 spēlēs viņš guvis piecus vārtus. “Sunderland” šogad bija pavisam tuvu iekļūšanai premjerlīgā, taču pārspēlēs par tikšanu valsts spēcīgākajā čempionātā tika atzīts “Luton Town” pārākums. Līdz 2021. gadam viņš spēlēja Totenhemas “Hotspur” sistēmā.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām