Medijs: Mesi vienojies ar “Barcelona” par jaunu līgumu, alga būs par 50% mazāka

14/07/2021 20:56

Argentīnas futbola superzvaigzne Lionels Mesi un “Barcelona” klubs vienojušies par jaunu līgumu ar samazinātu atalgojumu, ziņo Spānijas mediji.

Kā raksta katalāņu sporta laikraksts “L’Esportiu”, 34 gadus vecais Mesi un “Barcelona” parakstīs jaunu piecu gadu līgumu, kura izpirkuma cena būs 600 miljoni eiro. “Alga būs par 50% mazāka. Tagad tikai atliek juristiem izpētīt līgumu un dot zaļo gaismu tā parakstīšanai,” raksta “L’Esportiu”.

Tiek lēsts, ka, balstoties uz jauno vienošanos, Mesi nākamajā sezonā saņems aptuveni 20 miljonus eiro.

Pērnvasar pasliktinājās Mesi un kluba attiecības. Argentīnietis augusta beigās informēja klubu par vēlmi pamest komandu, taču vēlāk pārdomāja. Mesi un kluba līgumā ir atruna, ka katru sezonu līdz 31.maijam futbolistam ir tiesības lauzt vienošanos bez izpirkuma maksas. Mesi advokāti uzskatīja, ka argentīnietim pērn bija tiesības to darīt vēlāk, jo sezona tika pabeigta vien augustā, bet klubs bija pretējās domās.

Mesi karjeras laikā sešas reizes ieguvis “Ballon d’Or” balvu, ko pasniedz gada labākajam futbolistam. Viņš “Barcelona” komandai palīdzējis desmit reizes uzvarēt Spānijas čempionātā un iegūt četras UEFA Čempionu līgas trofejas.

Ar “Barcelona” komandu viņš ir kopš 13 gadu vecuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….